МотилтницяМотилтниця - дуже зручне і досить корисне пристосування, яке використовується для транспортування та зберігання мотиля. Її легко користуватися у вітряну погоду і при сильних морозах.

Основна насадка для зимової риболовлі - мотиль, який найкраще привертає рибу. Завдання рибалки - якомога довше забезпечити його свіжість. Для того що б мотиль якомога довше залишався живий і було придумано це пристосування.

Найчастіше мотильницю кріплять на самому зручному місці верхнього одягу рибалки. Її іноді чіпляють вище наколінника, і той перешкоджає її сповзання, та до того ж при такому способі кріплення, мотильніцей завжди легко і зручно доступна для використання. Як правило, кріплення виробляється за допомогою спеціально передбачених липучок або гумок.

 

Рациональніше всього придбавати або конструювати мотильніцей з двома відсіками: перший для дрібного мотиля (прикормка), другий - для великих екземплярів (наживка). Частина пристосування, яка стикається з ногою, провадиться з тканини. Таким чином, мотиль зігрівається, і тривалий час залишається живим і в дуже морозний період.

При виборі коробочки для зберігання мотиля необхідно дивитися на її міцність, що б вона не ушкоджувалася від впливу зовнішніх факторів. Раніше більшість рибалок переносило мотиль в сірникових коробках, що іноді ускладнювало або робило зовсім неможливим подальше використання наживки. Так само хороша мотильніцей повинна зберігати тепло протягом тривалого періоду, а так само перешкоджати замерзанню вмісту. Рациональней всього використовувати для конструювання цього пристосування пінопласт, він володіє всіма необхідними властивостями. Звертайте увагу на щільність прилягання кришки коробка до її основи. Зіткнення повинно бути ретельним по всій поверхні стінок, таким чином, реально убезпечити від вивалювання мотиля за межі коробка.

При виборі мотильніцей, слід враховувати її розмір, вона не повинна бути великою або важкою. Найкраще купувати або виготовляти коробки для носіння в кишенях одягу. Такі пристосування найбільш комфортні і зручні у використанні. Для того, що б наживка ні задихнулася, забезпечте постійно надходження повітря крізь мікроскопічні отвори.

Для того, що б спорудити мотильніцей власноруч, досить дотримуватися дані етапи:

1.Ізначально необхідно вирізати заготовку. Для неї використовується каремат. Розмір - 15 на 17 сантиметрів.

2.Далі три нижні шари склеюються.

3.Вирезаются вікна.

4.У верхньому шарі вирізаються кришки.

5.Пріклеівается верхній (четвертий) шар.

6.Заготовка обточується.

7.Клеітся гумка для кріплення кришок, фіксації на нозі.

8.Клеятся накладні пластикові кришки.

9.Снізу приклеюється тканину.

10.Мотильніца із задоволенням використовується під час зимової риболовлі.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 789 times

Контакти