Що потрібно взяти на риболовлю взимку?

Перш ніж відправлятися ловити рибу в зимову пору року, потрібно спочатку зібрати все необхідне приладдя. Для цього знадобиться детально розібратися в цьому питанні.

 

Що потрібно взяти на риболовлю взимку?


  1. В обов'язковому порядку на зимову риболовлю потрібно взяти пешню. У більшості випадків необхідність у використанні пешні виникає, якщо крижана кірка на водоймі не надто товста. За допомогою пешні можна перевіряти, яку товщину має лід. Не можна пересуватися по льоду без попередньої перевірки надійності льоду. Крім цього, пешня може стати в нагоді для створення лунок на тонкому льоду. В результаті відпадає потреба у використанні льодобуру.
  2. Якщо на водоймі присутній досить товстий лід, то доведеться скористатися льодобуром. Цей інструмент не дуже галасливий, на відміну від пешні. Плюс до всього, за допомогою льодобуру працювати набагато легше. До того ж, його можна скласти і в підсумку він не займе багато місця.
  3. Черпак знадобиться для очищення води в лунці від снігу і льоду. Також під час сильного морозу нерідко черпак застосовують, щоб розбити лід в лунці.
  4. Щоб рибалці було зручно зберігати снасті, наживку і їжу, потрібно скласти всі в спеціальний ящик. Такий виріб можна купити в рибальському магазині. Ящик дуже міцний, досить місткий і не має великої ваги.
  5. Для визначення глибини водойми потрібно використовувати глибиномір. Однак це пристосування нерідко замінюється простою вудкою.
  6. Для зимової риболовлі також знадобиться годівниця. Їх сьогодні присутній продають величезну кількість. При виборі варто віддати перевагу в міру важкої годівниці. Таким чином, вийде швидко і без особливих складнощів доставити прикорм на дно.
  7. На риболовлю взимку в будь-якому випадку необхідно взяти з собою наживку, в якості якої можна використовувати опариша, мотиля або хробака. Вибір наживки здійснюється на свій розсуд. Рибалкам-новачкам радиться взяти з собою кілька видів наживок. Так буде легше визначитися з найкращим варіантом.
  8. Не завадить сказати і про снасті. Рибалці на зимовій риболовлі знадобляться вудки, міцна волосінь і блешні, а також деякі інші приналежності.

Якщо враховувати всі ці рекомендації, то у рибалки буде більше шансів повернутися з зимової риболовлі з уловом. Під час сильних морозів, вирушаючи на риболовлю, варто обов'язково тепліше одягатися, адже доведеться дуже довго сидіти на одному місці в очікуванні клювання.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 36 times

Контакти