Как изготовить сушилку для рыбы в условиях квартиры

Багато людей, одержимі пристрастю до риболовлі, постійно стикаються з проблемою де і як сушити спійману рибу. Особливо гостро це питання стоїть для тих, хто змушений проживати в обмеженому чотирма стінами простором, званим квартирою.

Проблем при цьому виникає дуже багато. По-перше, де повісити рибу для сушки, щоб вона нікому не заважала, в той же час її треба захистити від комах і від чотириногих друзів, які живуть з нами під одним дахом. По-друге, процес сушіння супроводжується на початку стеканием рідини з риби, тому до сушіння необхідний піддон для її збору, що викликає багато малоприємною суєти. Для забезпечення прискорення процесу і якості продукції на виході необхідний постійний обмін повітря, а це ще один нюанс, пов'язаний з установкою вентилятора, який в умовах квартири буде обов'язково обмежувати домочадців.

Для вирішення всіх цих проблем пропонується варіант простий в збірці, не дорогий за ціною комплектуючих матеріалів, компактною і розбірний сушарки, з примусовим обміном повітря. Комплектуючі елементи:

Підноси пластикові - 2 шт. Необхідно враховувати, що розмір підносів визначатиме довжину і ширину майбутньої сушарки.
Вентилятори комп'ютерні (12 Вольт) - 2 шт.
Блок живлення 220/12 Вольт - 1шт.
Дерев'яна рейка 20х30 мм. Кількість рейки розраховується виходячи з габаритів сушарки (висота, довжина, ширина)
Монтажні куточки для меблів і саморізи по дереву.
Антимоскітна сітка.
Дрібні цвяхи з широким капелюшком або канцелярські кнопки для кріплення огороджувальної сітки.

                                                                                                                       

З дерев'яних рейок збираємо вписується в габарити вашого приміщення каркас сушарки. Рейки між собою скріплюємо за допомогою меблевих куточків і саморезов. Один піднос, маємо внизу конструкції (днищем вниз), він буде служити піддоном для збору стікає з риби рідини. Другий (днищем вгору) буде служити дахом сушарки. Попередньо в ньому вирізаємо два отвори, в яких закріплюємо комп'ютерні вентилятори. Кількість вентиляторів можна вибирати на свій розсуд. Обтягуємо бічні поверхні антимоскітної сіткою і фіксуємо її до рейок. Підключаємо блок живлення 220/12 вольт до вентиляторів. Рейки для підвішування риби можна виготовити з прутика, дроту або шнура і закріпити до рейок конструкції. Сушарка готова. Вона вийшла легка, компактна, при необхідності її можна розібрати. Сітка захистить рибу від мух, ос та інших неприємних комах, а також від посягань наших чотириногих друзів.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 92 times

Контакти