Від грамотно обраного місця лову безпосередньо залежить скільки риби ви знайдете і взагалі, наскільки успішною буде рибалка. А ось сам вибір залежить від безлічі факторів. Зробити правильний вибір допоможе спостережливість самого рибалки і, звичайно ж, досвід. Рибак зобов'язаний не тільки розбиратися в тому, яка риба водиться в місці лову, але і бути обізнаний про її звички. Вибираючи місце на річці найкраще віддати перевагу ділянкам, де є штучні або природні перешкоди, наприклад, греблі, завали, що впали стовбури дерев, перекати або піщані (кам'яні) коси. Також успіх на рибалці, також залежить від хороших снастей, щоб дізнатися більше перейдіть за посиланням.

Саме в цих місцях живе велика риба під час годівлі. На широких річках досить вдалими для лову є місця звуження русла. А ось на вузьких річках - навпаки, риба віддає перевагу глибоким западини, а також плеса. Постарайтеся знайти струмок або річку, які втікають в основне русло. У гирлах цих рукавів в будь-яку погоду і в будь-який час доби багато риби, так як притоки несуть величезну кількість їжі. Особливо вдалими виявляються ділянки річок з «зворотною течією». Це місця у крутих поворотів русла річки, де водяний потік з силою вдаряється об берег. Як правило, в таких місцях спостерігаються невеликі концентричні вири. Бажано віддати перевагу для лову риби місця на обривах, а ще краще, якщо поряд будуть рости дерева, крони яких будуть звисати над водою. У цьому місці гарантовано буде водитися багато риби.

 

Пов'язано це з тим, що з дерев регулярно падають в воду самі різні комахи, що привертає до таких місць рибу. Також риба водиться в місцях водопою великої рогатої худоби. Їх супроводжують різні кровоссальні комахи, що також привертає до таких місць рибу. Якщо водойма сильно заріс водоростями, Вам необхідно знайти чисті місця (ловити слід неподалік від рослинності) або «вікна» в водоростях. У чистих водоймах навпаки, риба вважає за краще триматися у заростей очерету, лілій, латаття. Також слід звернути увагу, в якому напрямку дме вітер. Прекрасно якщо вітер буде дути у напрямку до водойми зі стоячою водою. Він принесе на воду багато їжі, і риба буде плавати недалеко від поверхні.

Влітку найкраще ловити рибу на глибині до двох метрів. З настанням осені велика риба перебирається в глибокі ями. Навесні, під час розливу слід шукати рибу біля берега, на заливних луках, серед прибережної рослинності.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 110 times

Контакти