Практические советы по выбору карповой палатки

Як вибрати карповий намет, щоб потім можна було без зайвих проблем насолоджуватися риболовлею на коропа? Як розібратися з усіма брендами, вибрати найкращий намет та за нормальною ціною? В цьому ми і допоможемо вам розібратися: легко, просто і без зайвих нервів. Сідайте зручніше і записуйте лайфхаки, які допоможуть вам вибрати карповий намет.

Коропові намети насамперед забезпечують комфортне проживання, захист від будь-яких погодних умов, а також захист від докучливих комах. У короповому наметі багато місця, тому зручно розмістити спальні мішки, спорядження і провізію.

Практичні поради щодо вибору коропового намету:

 

  • Місткість карпового намету.

 

За даним критерієм вибрати намет дуже просто, ви обираєте модель, яка підійде для двох людей. Тим більше при ловлі коропа дуже рідко хочеться покликати з собою галасливу компанію. Найчастіше ви самі відправляєтесь на риболовлю чи з напарником. Тому дивіться щоб місця було вдосталь для двох спальних мішків, рибальських снастей і провізії. Чим більш зручно і комфортно можна буде розміститися в наметі, тим менше дратівливих чинників у вас буде на рибалці.

 

  • Водонепроникність.

 

Часто полювання на коропа триває від 2 до 5 днів, тому ви повинні передбачити і врахувати погодні умови в свою риболовлю. Тому вибирайте водонепроникний карповий намет. При купівлі такого намету обов'язково уточніть, наскільки міцний матеріал, і чи захистить він вас під час проливних дощів. Карповий намет повинен витримувати мінімум 5000 мм водяного стовпа. Яка ж тканина буде найкращою і практичною для коропового намету? В основному вибирайте нейлон, або поліестер просочений поліуретаном або іншим синтетичним речовинами.

 

  • Захисні функції.

 

Обов'язково простежте, щоб у вашому короповому наметі була обов'язково антимоскітна сітка. Тому що іноді комахи можуть заподіяти більше незручностей, ніж інші чинники. А також зверніть увагу на підлогу коропового намету, він повинен бути не тільки водонепроникним, але і герметичним - щоб у вашу палатку не потрапили комарі, ящірки і змії.

 

  • Стійкість і міцність.

 

Обов'язково вибирайте стійкий каркас для вашого коропового намету. Фреймовий більш надійний і стійкий, а зонтичний каркас набагато простіше і швидше можна встановити і потім так само швидко і легко зібрати намет.

 

  • Додаткові функції.

 

Зверніть також увагу на додаткові функції, які упростять вам проживання в наметі. Так накидка для намету допоможе забезпечити комфортні умови проживання в холодну погоду. Козирок буде корисним і захистить від дощу, вітру і палючого сонця. Також відмінно підійде знімна передня панель намету, так рибалячи в гарну погоду можете відкрити намет і насолоджуватися природою. Добре буде, якщо у вашому наметі буде кілька вікон для вентиляції у спекотний день. А антимоскітна сітка захистить від комах.

До вибору карпового намету потрібно поставитися з усією відповідальністю, адже якісний намет допоможе вам уникнути різних незручностей і в повній мірі насолодитися риболовлею.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram!
Read 139 times

Контакти