Искусственные насадки для рыбной ловли

Поява в торговій мережі широкого асортименту різного виду штучних насадок дозволяє любителям поповнити свій рибальський ящик найостаннішими розробками. Якщо уважно розглянути поданий товар, то можна виявити, що насадки виконуються у вигляді імітації повітряного тіста, кукурудзи, ікринок або різного роду хробаків і личинок з силікону і пінопласту. А для більшого надання натуральності користуються ароматичними добавками.

Застосування моделей правомірно тільки в купе зі справжньою принадою. Силіконовий черв'ячок може привернути увагу риби лише до першої клювання. Смакові якості справжньої їжі незаперечні.

Дають хороший улов кульки з пінопласту і насадка з найменуванням «повітряне тісто». Гарний пінопластовий кульку в промислі на карася при спорядженні оснастки під назвою «соска» і «пружинка». До основи кріпляться кілька гачків на короткій волосіні. Залишається закласти приманку, повністю прикриваючи жало і закинути вглиб. «Повітряне тісто» по консистенції м'якше, ніж пінопласт, і виглядає куди смачніше. Штучні приманки непогано працюють в поєднанні з натуральними наживками, наприклад, в комбінації з дощовим хробаком, опаришем або мотилем. У більшості випадків застосовуються на фідерні і донну вудки.

Силіконова кукурудза більше йде на виловлювання риби з сімейства коропових. Щоб завжди бути з уловом ненатуральні насадки переважно комбінувати з рослинними приманками або наживками і не заважає додати трохи ароматизованого речовини.

Всі штучні насадки мають високу міцність і стійкістю до механічних впливів. Їх можна застосовувати протягом тривалого часу.

 

Інші насадки
У практичній риболовлі є багато дивовижних і приносять пристойний улов насадок. До них відносяться приманки тваринного походження.

Сало є найвідомішою і часто використовуваної на рибалці привадою. Такі насадки з'являються абсолютно випадково. Любителі намагаються вивудити видобуток на те, що є під рукою. Іноді це спрацьовує. Успішний початок швидко приживається в рибальському середовищі.

Підготувати сало до походу за рибою зовсім просто. Варто тільки нарізати невеликими кубиками, скибочками, шматочками, і, будь ласка, насадка готова. Вона без праці насаджується на гачок і дуже надійно тримається. Перевага салу надають рибалки з донками і фідерними вудками. Якщо приманку ще підкріпити ароматним часником, перцем, ваніллю або анісом, то від спокуси не підуть ні лящ, ні синець, ні густера з карасем.

Ще однією відмінною зимової насадкою є коров'яче вим'я. Для отримання спокусливого темно-червоного відтінку, його слід витримати в харчовому барвнику. Вим'я за кольором стає схожим на мотиля. У теплу погоду воно швидко псується, тому основна пора лову на коров'ячі дійки - зима. Такий делікатес дуже навіть до смаку плотві. Коров'яче вим'я вільно продається на колгоспному ринку, і скромного шматка вистачить на весь зимовий сезон.

Щоб виловити головня, без курячої печінки не обійтися. Вона доступна, і купити можна в кожному м'ясному відділі. Печінка нарізається на дрібні шматочки і оселяється на гак з подовженим цівкою. Так як м'ясний продукт має ніжну консистенцію краще надійно зміцнити його на гаку. Для цього годиться капронову панчоху, нитки або гумки від дитячих рукодільних наборів. Основним знаряддям лову вважається донка з ковзаючим грузилом. На печінку можна виловити сома або бичків.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 81 times

Контакти