На що клює риба?

Зараз не можна знайти жодного чоловіка, якій не любила риболовлю. Адже немає нічого кращого, ніж сидіти біля берега річки, милуватися місцевістю і ловити рибку. Але не кожен вміє робити це добре, і не кожен знає коли ловити рибу, особливо на що ловитися яка риба. Треба мати великий досвід, щоб знати на що ловити карася, а на що щуку. Звичайно, якщо в північних широтах НЕ водитися форель, то ні на яку підгодовування її там вловити можна ... Але знати, де, яка риба клює і на що ловити треба обов'язково! На що клює риба?

Зрозуміло, що на рослинні приманки клюнути можуть тільки не хижі риби, а ось хижаків можна зловити на живу насадку. Що ж можна вловити і на що на території України і країн поблизу, які розміщені в тому ж кліматичному поясі. Яка риба клює.

 

Не хижі риби


Такі види як: краснопірка, густера, плотва можна ловити поплавковою і донної вудками, серед наживки можна використовувати опариш, дощового черв'яка і хлібний м'якуш. Якщо перша і третя ловляться і на личинку мурашки, тісто, то друга - личинку якоїсь комахи, кукурудзу.

Лящ і білий амур можна зловити за допомогою все тих же поплавковою і донної вудок, а в якості приманки можна взяти зерна кукурудзи, черв'як, що є загальним для їх обох. Так лящ з легкістю піде на хліб, личинку мурашки, тісто, а білий амур не відмовиться від вишні чи черешні, можна пробувати ловити і на опариш.

Головень і уклейка ловляться поплавковою вудкою, а перша ще й спінінгом. Серед наживки будуть черви, опариш. Так само уклейку можна зловити і на хліб (м'якуш), мух, личинок.

Язя можна зловити поплавковою вудкою і нахлистовою. При собі бажано мати дощового хробака, личинку ручейника, зерна кукурудзи та інше.

 

Хижі види риб


Сома можна вловити тільки спінінгом або донною вудкою, так само на нього ведуть підводне полювання. Серед наживки обожнює, як і будь-які хижаки, живця. Кожен поважаючий себе рибалка на сома повинен заздалегідь запастися дощовими хробаками, м'ясом молюска, жабами, жабами, дрібною рибою.

Судака і щуку можна зловити на спінінг або донну вудку, використовуючи при цьому одну і ту ж наживку. Найкраще піде блешня і виброхвост, щуку можна так само вловити на живця або мертву рибу.

Товстолобик дуже скритний, обережний, тому його досить не просто зловити, особливо початківцю рибалці. Але професіонал знає, що товстолобика можна зловити поплавковою і донної вудками. При собі бажано мати хробака, тісто з картоплі, личинку комахи.

Окунь піде на спінінг або поплавкову вудку. Наживка, на яку найлегше його зловити це блешня, виброхвост. У зимовий період при лові окуня використовують мотилів і мормишку, в літній сезон - окунь піде на дощового хробака.

Жерех і форель ловлять спінінгом, при цьому в якості приманки використовують блешню, на яку можна вловити обох хижаків, але форель так само буде задоволена від мушок або імітаторів комах.

 

Озерні види риб


Миня, лина і вугра ловлять за допомогою донних вудок. Кращою приманкою для трьох буде дощовий черв'як. Угри так само ловляться і на мертву рибу, а лина можна побалувати опариші, тестом, хлібним або картопляним м'якушем.

Карась - це одна з єдиних видів риб, яку можна зустріти в багатьох місцях. Ловлять його донної і поплавцевою вудками. Як приманку беруть дощовий черв'як, зерно кукурудзи, опариш, хліб і багато іншого.

Карпа можна вловити тим же, чим і карася - поплавковою і донної вудками, серед наживки використовують при цьому черв'яків, зерна кукурудзи, опариш та інше.

Сазана ловлять на поплавкову і донну вудки, так само при цьому займаються і фідерної ловом, Вінкель-пикером. Приманка досить поширена, така, як і в коропа - бойла, кукурудзяні зерна, дощові черви.

Справжній рибалка може знайти вихід з будь-якої ситуації і вловити рибу на те, на що, здавалося б, неможливо. І це головне. Яка риба клює.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 6339 times

Контакти