Ловля риби руками

Якщо Ви справжній рибалка, то швидше за все вже випробували цей вид лову риби. А якщо ні, то все ще попереду.

Бувалі рибалки можуть похвалитися своїми уловами за допомогою рук. Звичайно, улови будуть не рекордними, але не забувайте, що ця риба спіймана тільки руками. Відкривається ця рибалка з червня і триває до вересня, можливо листопада, в залежності від температури і того, наскільки ви теплолюбні.

Основний улов становить лин, карась, щука і окунь. Звичайно, буває й інша риба. Розмір улову залежить від спритності самого рибалки і місця риболовлі.

Що потрібно для даної риболовлі:

  • Бажання побродити по озеру;
  • Рибальський водонепроникний костюм.
  • Якщо ловля в теплу пору року, то можна прості штани і будь-яка зручна взуття;
  • Потрібна сумка або зручний садок для риби.

Принцип лову


Отже, ми знаходимося на березі озера і збираємося половити руками. Потрібно знайти Хряпу - це мілина на озері де ростуть лілії або латаття з мулистих дном.

Одягнувшись, закочуєм рукави і заходимо в воду. Рухаємося уздовж берега або вздовж Хряпи і в теж час ляскаємо долонькою або чимось іншим по воді для того щоб трохи налякати рибу.

Дуже уважно дивимося на воду і шукаємо дрібні в деяких випадках і великі бульбашки, які піднімаються з дна. Бульбашки означають що там, підводою, знаходиться риба, яка намагається заритися в мул. Тепер прийшов час випробувати свою майстерність. Треба акуратно опустити руки в те місце, звідки йшли бульбашки. Дуже акуратно прощупуємо дно, і шукаємо рибу.

 

Коли намацаємо, основне наше завдання буде витягнути її з води. Якщо риба не велика, затискаємо її руками і дістаємо з води. Якщо потрапили на великий екземпляр, то потрібно акуратно намацати зябра і вставити в них свої пальці щоб витягнути рибу .

Парочка порад


  • Риба може лежати у дна і не ворушиться, так що ретельно проходимо по дну.
  • Якщо риба велика постарайтеся направити її головою в мул, легше буде взяти рибу в руки.
  • Враховуйте те, що під водою мешкають різні жуки і неприємні водорості, від яких може бути роздратування.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 650 times

Контакти