Для хорошого рибалки вудка тільки потрібна і річка!

Результат улову в більшій мірі залежить не від рибальського досвіду, і не від гарної погоди і настрою рибалки, а від рибальських снастей. Нові технології крокують вперед і різноманітність снастей і вудок зростає. Кожен рибалка зможе підібрати зручну вудку або спорядження.

Пибальські снасті

Різноманітність риболовецьких снастей рясніє на прилавках спеціалізованих магазинів, найбільш поширені відомі серед них:

поплавочние вудки;

фідери;

Пікер;

донки;

донки з гумовими амортизаторами;

спінінги;

гуртки;

поставушки;

і багато інших.


поплавочная вудка

Найбільшого поширення набули звичайні вудки з поплавками. Найкраще і доступне оснащення для початківців рибалок. Спочатку, як тільки з'явилася поплавочная вудка - це була дерев'яна вудилище, оснащене волосінню, поплавцем, грузилом і гачком. Але час йде, все змінюється, модернізуються і риболовецькі снасті, тепер прийшовши в спеціалізований магазин можна побачити снасті призначені для лову риби в різних умовах:

Махова вудка - на відміну від своєї попередниці, що має вудилище бамбукове або з ліщини, отримала удосконалення і тепер володіє пластиковим, графітовим або скловолокнистим телескопічним вудилищем, завдяки її телескопічним додаванню її зручно прибрати в компактний чохол. У довжину таке вудилище може досягати 9 метрів, все інше оснащення залишилося без змін: волосінь з поплавком, грузилом, гачком.

Болонська вудка - в довжину її вудилище досягає всього 7 метрів, оснащена котушкою з волосінню, пропускними кільцями, глухим або наскрізним поплавком, грузилом і гачком. Підходить для риболовлі, як у стоячих водоймах, так і з плином. Вудилище даної вудки буває м'яке і жорстке тому, вибираючи снасть, слід визначити її необхідність - м'яке має більшу чутливість, а жорстке дозволяє далі закинути приманку.

Матчева вудка - має особливу конструкцію вудлища, яка полягає в штекерному з'єднанні трьох колін, а так само оснащена великою кількістю пропускних кілець. Довга рукоятка полегшує закидання, більш важкий веретеноподібний поплавець має вбудовану огрузку, тонка волосінь, полегшена спеціальна котушка не більше 300 грам все це дає можливість ловити рибу на дальньої дистанції. Тільки в освоєнні вона важка через особливої ​​техніки процесу лову.

Штекер - наступна різновид поплавковою вудки, яка завоювала свою популярність серед рибалок-професіоналів. Вудилище даної вудки складається з трубок вуглепластика, що мають кінцевик, загальна довжина даної конструкції варіюється в межах 8 - 20 метрів, що дозволяє під час риболовлі регулювати довжину вудки подовжувати або вкорочувати. З'єднання колін виконується за телескопічним принципом. Особливістю конструкції даної снасті є прогумований амортизатор, він необхідний для того, щоб погасити ривки риби при виведенні її з води. Така вудка дороге задоволення, яким люблять себе побалувати заможні рибалки.

Вибираючи рибальське оснащення, кожен рибалка вибирає для себе індивідуально, враховуючи особливості водойм і особисті переваги.

Підписуйся на наш канал в Telegram!
Read 419 times

Контакти