Поради для рибалок

Підписуйся на наш канал в Telegram!
Риболовля - одне з найважливіших хобі в житті багатьох чоловіків. У період активного нагнітання кризи всіма засобами масової інформації, занадто мало душників залишається у простого офісного співробітника.
Донну вудку скорочено ще називають донкою. Знайти її досить легко, достатньо заглянути в будь рибальський магазин. Для рибалок можливість ловити рибу з дна вже досить давно стала справжньою необхідністю.
Для тих, хто вміє цінувати тишу і красу природи - рибалка найкращий вид відпочинку. Але не можна вважати риболовлю повноцінною, якщо немає гарного улову. Адже саме це головне, чи не так? Головна зброя рибалки - це снасті.
У магазинах для риболовлі чимало цікавих пристроїв, що полегшують життя сучасним рибалкам. Особливе місце серед них займають ехолоти.
Бувалі рибалки можуть похвалитися своїми уловами за допомогою рук. Звичайно, улови будуть не рекордними, але не забувайте, що ця риба спіймана тільки руками.
Раків ловлять різними способами. Яких тільки конструкцій не придумали рибалки, щоб добувати смачний делікатес - ніжне м'ясо раку. Рачевні і раколовки всіляких розмірів і форм, часом химерних, дозволяють успішно (масово) ловити донних членистоногих.
 У статті ви дізнаєтеся: як саме впливає погода на клювання риби, як взаємопов'язані атмосферний тиск і клювання риби, при якому тиску клює риба. А так же як клює риба в хмарну погоду, після дощу і у вітряну погоду. Але про…
Багатьом рибалкам цікаво, як же ловити велику рибу. Вони успішно ловлять будь-яку дрібницю, на кшталт карасів, окунів, плотви.
Спінінг - це спортивна снасть для лову риби. Цей вид лову полягає в необхідності закидання приманки (блешні) в будь-яке водоймище (річку, озеро) і її проводці. Зазвичай спінінгом ловлять хижі породи риб.
У статті ви дізнаєтеся: як відрізнити коропа від сазана по зовнішнім особливостям, звичкам, середовищі проживання, харчовій поведінці. Розберемо докладно види коропа і сазана, і порівняємо в чому вони так схожі. Також ви отримаєте фото порівняння коропа і сазана та корисне…
Результат улову в більшій мірі залежить не від рибальського досвіду, і не від гарної погоди і настрою рибалки, а від рибальських снастей. Нові технології крокують вперед і різноманітність снастей і вудок зростає. Кожен рибалка зможе підібрати зручну вудку або спорядження.
Поява в торговій мережі широкого асортименту різного виду штучних насадок дозволяє любителям поповнити свій рибальський ящик найостаннішими розробками.
Як вибрати карповий намет, щоб потім можна було без зайвих проблем насолоджуватися риболовлею на коропа? Як розібратися з усіма брендами, вибрати найкращий намет та за нормальною ціною? В цьому ми і допоможемо вам розібратися: легко, просто і без зайвих нервів.…
Кожен рибалка повинен знати, як же прив'язати гачок до волосіні різними способами. Варто знати, як правильно прив'язати волосінь до гачка різними способами, для того щоб рибалка пройшла успішно.
У статті ви дізнаєтеся: як клювання риби залежить від фази місяця, ми розглянемо кожен певний місяць і розберемо детально сприятливі дні для риболовлі.

Контакти