Поради для рибалок

Риболовля - одне з найважливіших хобі в житті багатьох чоловіків. У період активного нагнітання кризи всіма засобами масової інформації, занадто мало душників залишається у простого офісного співробітника.

Last modified on Четвер, 18 червня 2020 11:58

Донну вудку скорочено ще називають донкою. Знайти її досить легко, достатньо заглянути в будь рибальський магазин. Для рибалок можливість ловити рибу з дна вже досить давно стала справжньою необхідністю.

Last modified on Четвер, 18 червня 2020 11:52

Для тих, хто вміє цінувати тишу і красу природи - рибалка найкращий вид відпочинку. Але не можна вважати риболовлю повноцінною, якщо немає гарного улову. Адже саме це головне, чи не так? Головна зброя рибалки - це снасті.

Last modified on Четвер, 18 червня 2020 12:09

У магазинах для риболовлі чимало цікавих пристроїв, що полегшують життя сучасним рибалкам. Особливе місце серед них займають ехолоти.

Last modified on Четвер, 18 червня 2020 12:15

Бувалі рибалки можуть похвалитися своїми уловами за допомогою рук. Звичайно, улови будуть не рекордними, але не забувайте, що ця риба спіймана тільки руками.

Last modified on Вівторок, 07 липня 2020 12:38

Раків ловлять різними способами. Яких тільки конструкцій не придумали рибалки, щоб добувати смачний делікатес - ніжне м'ясо раку. Рачевні і раколовки всіляких розмірів і форм, часом химерних, дозволяють успішно (масово) ловити донних членистоногих.

Last modified on Неділя, 20 січня 2019 12:37

Багатьом рибалкам цікаво, як же ловити велику рибу. Вони успішно ловлять будь-яку дрібницю, на кшталт карасів, окунів, плотви.

Last modified on Четвер, 24 січня 2019 14:57

Спінінг - це спортивна снасть для лову риби. Цей вид лову полягає в необхідності закидання приманки (блешні) в будь-яке водоймище (річку, озеро) і її проводці. Зазвичай спінінгом ловлять хижі породи риб.

Last modified on Четвер, 24 січня 2019 23:04

Між рибалками з різним рівнем досвіду постійно ведеться суперечка про те, чим відрізняється короп від сазана. Винні в цьому біологи, які заощадили на назвах. Судіть самі, обидві тварини - і короп і сазан - відносяться до Родині Коропові, Род - Карпи.

Last modified on Вівторок, 24 березня 2020 12:46

Результат улову в більшій мірі залежить не від рибальського досвіду, і не від гарної погоди і настрою рибалки, а від рибальських снастей. Нові технології крокують вперед і різноманітність снастей і вудок зростає. Кожен рибалка зможе підібрати зручну вудку або спорядження.

Last modified on П'ятниця, 19 червня 2020 20:13

Від грамотно обраного місця лову безпосередньо залежить скільки риби ви знайдете і взагалі, наскільки успішною буде рибалка. А ось сам вибір залежить від безлічі факторів.

Last modified on Вівторок, 07 липня 2020 12:26

Поява в торговій мережі широкого асортименту різного виду штучних насадок дозволяє любителям поповнити свій рибальський ящик найостаннішими розробками.

Last modified on Середа, 08 липня 2020 11:45

Як вибрати карповий намет, щоб потім можна було без зайвих проблем насолоджуватися риболовлею на коропа? Як розібратися з усіма брендами, вибрати найкращий намет та за нормальною ціною? В цьому ми і допоможемо вам розібратися: легко, просто і без зайвих нервів. Сідайте зручніше і записуйте лайфхаки, які допоможуть вам вибрати карповий намет.

Last modified on П'ятниця, 18 вересня 2020 19:16

Те, що на макушатнік ловлять коропів - знає кожен. Але сьогодні спробуємо показати цю снасть з іншого боку, а саме в якості оснащення для лову карася, ляща, плотви, та іншої риби.

Last modified on Четвер, 18 червня 2020 12:22

Контакти