Поради для рибалок

Риболовля - одне з найважливіших хобі в житті багатьох чоловіків. У період активного нагнітання кризи всіма засобами масової інформації, занадто мало душників залишається у простого офісного співробітника.

Донну вудку скорочено ще називають донкою. Знайти її досить легко, достатньо заглянути в будь рибальський магазин. Для рибалок можливість ловити рибу з дна вже досить давно стала справжньою необхідністю.

Для тих, хто вміє цінувати тишу і красу природи - рибалка найкращий вид відпочинку. Але не можна вважати риболовлю повноцінною, якщо немає гарного улову. Адже саме це головне, чи не так? Головна зброя рибалки - це снасті.

У магазинах для риболовлі чимало цікавих пристроїв, що полегшують життя сучасним рибалкам. Особливе місце серед них займають ехолоти.

Бувалі рибалки можуть похвалитися своїми уловами за допомогою рук. Звичайно, улови будуть не рекордними, але не забувайте, що ця риба спіймана тільки руками.

Раків ловлять різними способами. Яких тільки конструкцій не придумали рибалки, щоб добувати смачний делікатес - ніжне м'ясо раку. Рачевні і раколовки всіляких розмірів і форм, часом химерних, дозволяють успішно (масово) ловити донних членистоногих.

Багатьом рибалкам цікаво, як же ловити велику рибу. Вони успішно ловлять будь-яку дрібницю, на кшталт карасів, окунів, плотви.

Спінінг - це спортивна снасть для лову риби. Цей вид лову полягає в необхідності закидання приманки (блешні) в будь-яке водоймище (річку, озеро) і її проводці. Зазвичай спінінгом ловлять хижі породи риб.

Між рибалками з різним рівнем досвіду постійно ведеться суперечка про те, чим відрізняється короп від сазана. Винні в цьому біологи, які заощадили на назвах. Судіть самі, обидві тварини - і короп і сазан - відносяться до Родині Коропові, Род - Карпи.

Результат улову в більшій мірі залежить не від рибальського досвіду, і не від гарної погоди і настрою рибалки, а від рибальських снастей. Нові технології крокують вперед і різноманітність снастей і вудок зростає. Кожен рибалка зможе підібрати зручну вудку або спорядження.

Те, що на макушатнік ловлять коропів - знає кожен. Але сьогодні спробуємо показати цю снасть з іншого боку, а саме в якості оснащення для лову карася, ляща, плотви, та іншої риби.

Джиговая ловля одна з найпоширеніших серед спінінгістів. По перше тому що цим методом на атаку можна спокусити будь-якого представника хижих риб мешкають у водоймі.

Нахлистом називають вид лову риби на штучну мушку з використанням спеціального вудилища, котушки для нахлисту і шнура. Завдяки тому, що приманка закидається м'яко, імітується потрапляння у воду комахи.

Риболовля - один з найдавніших видів спорту і відпочинку. Раніше, це був один з основних способів прогодувати сім'ю і самого себе. Зараз же, це один з приводів для туризму і найпопулярніший вид активного відпочинку для чоловіків.

Контакти