Рибалка на толстолобика. Як ловити толстолобика

Літня риболовля на товстолобика

Літо - чудовий час для риболовлі. Саме влітку ми найчастіше вибираємося на природу посмажити шашлик або порибалити. Риболовля на товстолобика триває найчастіше з початку травня по вересень. Можна сказати, що це досить-таки тривалий період, що б порибалити на товстолоба. У цій статті розглянемо літню рибалку на товстолоба. Тепер попорядку.

 

Як розпізнати товстолобика?


У першу чергу необхідно звернути увагу на забарвлення. Товстолобик має дуже гарну сріблясту забарвлення. Відмінною рисою також є сіруваті плавники і витягнута нижня губа. Гуляє така риба зазвичай зграями. А її розміри досить великі. Цікавим фактом є те, що товстолобик живе до 20 років, а іноді і більше.

Найактивніший період для товстолобика починається, коли температура води становить хоча б 20 градусів. Ловиться найчастіше вдень, але зрідка може гуляти і вночі.

 

Де зловити товстолобика?


Навесні або влітку товстолобик живе на глибині близько 3 метрів. Часто його можна побачити у водоймі, де водяться коропи. Ловиться ця риба найчастіше на горошок, кукурудзу (зрозуміло, консервовану), також любить хліб, личинки комах і навіть шматочки огірка або капусти. Ловлять товстолобика на спінінг або ж поплавкову вудку. Важливим пунктом є те, що ланки вудилища на вудці обов'язково повинні бути міцними. Діаметр волосіні не менше 0,5 сантиметра. Що ж стосується гачків, то вони повинні бути великими (№5-9). Важливо те, що для лову товстолобика обов'язково потрібно використовувати годівницю, в якій знаходиться приманка. Зазвичай годівниця розташована вище гачка. Годівниця всередині цієї приманки створюватиме муть, яку так любить товстолобик. На жало необхідно надіти невелику кульку з пінопласту, щоб наживка не перебувала на дні. Це потрібно для того, щоб товстолобика зручно було брати наживку.

 

Як вибрати місце для лову товстолобика?


Зверніть увагу на те, що дно водойми повинно бути піщане або глиняне. Не забувайте про те, що товстолобик - сильна риба, тому потрібно мати при собі сачок, щоб не упустити улов. Простежте за тим, щоб глибина того місця, де ви плануєте ловити рибу, була не більше трьох метрів. Це дуже важливо. І звичайно ж, яка риболовля може обійтися без передчасної підгодовування? Для цього можна використовувати суміші, що продаються в будь-якому рибальському магазині або ж приготувати їх самостійно.

Якщо постаратися і враховувати всі правила лову товстолобика, то можна зловити дуже пристойний улов. Удачі!

Контакти