Що таке підгодовування Пеллетс для риболовлі на коропа?

Пеллетс - коропова прикормка, яка спочатку була створена для годування форелі і лосося на спеціалізованих рибних фермах. Але з огляду на високий попит на цю прикормку, її почали використовувати і для приманки коропів. Пеллетс представляють собою швидко розчиняються гранули з пресованих злаків. До складу гранул входить велика кількість білків, мінералів і вітамінів. Такий склад сприяє тому, щоб короп активно набирав вагу і добре себе почував.

 

Історія появи


Прикормка Пеллетс для риболовлі вперше з'явилася в 1995 році. Винахідником цієї приманки є досвідчений британський карпятник Клайв Дейдрік. За словами самого винахідника, на розробку гранул Пеллетс пішло близько 8 років. Але подальше світове визнання коштувало витраченого часу. Сьогодні ця прикормка вважається одним з кращих винаходів в області риболовлі.

 

Як діє прикормка


Головне завдання цієї прикормки - відправка рибі «харчового послання» без зайвого перенасичення приманкою. Гранули Пеллетс, потрапляючи в воду, починають поступово кришитися і осідати на дні. На розпад може піти як 5 хвилин, так і пара днів. Все залежить від їх розміру і завдань карпятники.

Утворилися крихти зможуть поглинати коропи будь-якого розміру. При цьому вони не будуть насичуватися. Така особливість Пеллетс обумовлена ​​двома причинами. По-перше, крихти будуть вимиватися через зябра. По-друге, харчування крихтами вимагає надмірних зусиль і багато часу.

Так як крихти будуть поширюватися по всьому місцю прикормки, вони з одного боку стануть відмінним аттрактором, а з іншого - не дозволять рибі насититися. Тому такий спосіб приманки особливо актуальний взимку. До того ж на нього будуть реагувати не тільки коропи, але також великі лящі і сазани.

 

Переваги Пеллетс


До переваг цієї прикормки для риболовлі на коропа варто віднести:

  • Приємний маслянистий запах, який гранули випускають в результаті контакту з водою. Такий запах є привабливим для коропа.
  • Підвищений вміст білка, який притягує коропів в будь-який час року.
  • Доступну вартість. Пеллетс - не найдорожча коропова приманка, ви можете купити підгодовування пеллетс оптом, так буде дешевше. До того ж при економному використанні її вистачить на довгий час.
  • Різноманітність розмірів. Гранули Пеллетс можна використовувати не тільки як підгодовування, але і в якості приманки на гачок.

 

Різноманітність розмірів, ароматів і кольорів


Гранули Пеллетс відрізняються різноманітністю не тільки розмірів, але також ароматів і кольорів. При цьому склад гранул практично не відрізняється. Незалежно від розміру або кольору, Пеллетс використовуються для того, щоб затримати велику рибу на прикормочной ділянці і додати поживної цінності готової прикормки.

Багато карпятники намагаються використовувати гранули, аромат яких контрастує з основною підгодівлею. Наприклад, при використанні солодко-фруктової підгодовування актуальним варіантом будуть пряні гранули, і навпаки. Такий контраст до смаку Карпу і іншим рибам. Пеллетс може використовуватися як в чистому вигляді, так і в комбінації з сипучими підгодовуваннями або зерновими сумішами.

Що стосується розміру, то Пеллетс виготовляються в декількох варіантах діаметром від 3 до 21 мм. Час розпаду гранул безпосередньо залежить від їх діаметра. Тому різноманітність розмірів дозволяє підібрати оптимальний спосіб підгодовування і забезпечити максимально довге утримання риби на ділянці лову. Колір гранул може бути абсолютно різним, але найчастіше ця підгодовування представлена ​​в темному кольорі. Хоча в продажу можна знайти і різнокольорові гранули.

Підписуйся на наш канал в Telegram!
Read 411 times
Tagged under

Контакти