Тепловізор IRAY: переваги та відгуки, знайомства

Тепловізор IRAY - інноваційний прилад для виявлення об'єктів, випромінюючих тепло. Широка лінійка моделей дозволить вибрати оптимальний варіант для конкретних завдань. Одне з топових рішень E6 PRO забезпечує огляд до 3000 метрів, більш доступний XEYE E2N - до 870 метрів. Широкий ціновий діапазон відкриває доступ до техніки навіть при скромному бюджеті.

Деякі моделі дозволяють не тільки вести спостереження, а й здійснювати фото / відеозйомку, зберігати записи і експортувати їх. Захищеність електронної начинки перетворює пристрій в незамінний інструмент для мисливця, військового, охоронця. Продукція бренду продовжує працювати в складних умовах, не турбуючись про збереження приладу.

 

Сфера використання тепловізора IRAY:

  1. Любітельская і професійна полювання. Виявлення видобутку стає справою техніки, а безпеку учасників - значно підвищується.
  2. Поісковие роботи. Знаходження людини, що потрапила в складну ситуацію, істотно спрощується; великий заряд акумулятора дозволяє діяти автономно повну зміну.
  3. Обеспечение безпеки об'єктів, підприємств. Контроль за неосвітленій територією може вестися в будь-яких умовах і з великої відстані.
  4. Битовие потреби. Прилад підходить і для розваг, занять з дітьми, тренування орієнтування на місцевості.

Тепловізор IRAY не вимагає ліцензії або спеціального дозволу для носіння і використання. Його можна застосовувати на будь-яких об'єктах, де це прямо не заборонено нормативними актами. Просте управління не вимагає спеціального навчання: в цьому приладі розбереться будь-яка людина. Широка палітра налаштувань дозволяє адаптувати світлочутливу матрицю для конкретних завдань. Швидка передача картинки в режимі реального часу дає можливість переслідувати об'єкт.

 

Переваги тепловізора IRAY:

  1. Високий чутливість. Для передачі зображення використовується ванадій-оксидний детектор (VoX), що дає велику роздільну здатність, ніж OLED-зображенням. Процесор швидко обробляє інформацію, що надходить і видає її на дисплей.
  2. Компактность і легкість. Маса E6 PRO складає всього 520 грамів, XEYE E2N - 350 гр .: можна переміщати його навіть в кишені, а навантаження майже непомітна.
  3. Поддержка мультимедіа. Окремі моделі забезпечені слотом для зовнішньої карти пам'яті і можуть здійснювати фіксацію фото і відео.
  4. Надёжность. Захищеність високотехнологічної начинки дозволяє застосовувати прилад в холодну пору року, при дощі та снігопаді, тримати його брудними руками і т.д.
  5. Долговечность. Це вироби не назвеш іграшкою: воно продовжує працювати і через роки після покупки.

Літій-іонна батарея довго зберігає заряд і не втрачає свої властивості в міру експлуатації. При необхідності її можна замінити на відповідну. Автономна робота більшості моделей - до 8 годин, а зарядити прилад можна і за допомогою зовнішнього джерела живлення, через Mini-USB. Але одне з головних достоїнств - приваблива ціна: виробник зміг домогтися високої якості поряд з прийнятною вартістю техніки.

 

Тепловізори IRAY: відгуки

Продукція завоювала популярність і визнання на ринку. Користувачі відзначають стабільну якість, зручність, стильний дизайн. Гарантія виробника - 2 роки, однак прилад здатний пропрацювати куди більше.

Продукт сподобався військовим і волонтерам, так як для покупки девайса не вимагається дозвіл. Мисливці відзначають високу якість картинки, яке спрощує роботу на дикого звіра. В цілому лінійка IRAY - це широкий вибір надійної продукції, яка гарантовано не підведе.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 159 times

Контакти