Рибалка – це улюблене хобі не тільки багатьох чоловіків, а й жінок. Але дуже важливо знати не тільки все про рибу, снасті та підгодовування, але і про те ДЕ і КОЛИ можна ловити рибу в різні сезони, щоб не потрапити на штрафи.

Раніше рибаки через поганий розвиток культури рибалки не ділили спінінги за потужністю та класом. Вони одним вудилищем ловили всі види хижої риби у всіх умовах. Це, ясна річ, було не дуже ефективно.

У статті ви дізнаєтеся: яку рибу можна зловити на Чорному морі, де і коли найкраще рибалити на морі, на що краще ловити рибу в Одесі, розберемо як правильно рибалити на Чорному морі з берега і з човна.

У статті ви дізнаєтеся: як же вибрати фідерне вудилище і снасті для лову коропа, розберемо докладно що таке фідер, а також підберемо фідер для трофейних екземплярів коропа і розберемо найпопулярніші способи лову коропа на фідер.

У цій статті ви дізнаєтеся: для чого рибалці потрібна термобілизна, особливості термобілизни, як вибрати термобілизну для риболовлі, отримаєте поради по догляду за такою білизною.

У статті ви дізнаєтеся: коли необхідно очистити водойму, способи очищення водойми, категорії забруднення озера і будь-якого іншого водоймища, зможете поставити "діагноз" своїй водоймі, а також вас чекає відео про те, як саме проходить процедура очищення озера від мулу.

Рибоводи, як правило, працюють в складі невеликої команди, займаючись розведенням, вирощуванням та збиранням риби і молюсків. Це певний процес, також відомий як аквакультура, необхідний для харчової промисловості. Деякі рибоводи вирощують водних мешканців в озерах і річках для рибного лову або в декоративних ставках.

У статті ви дізнаєтеся: навіщо рибалці потрібні окуляри, і можна вирушати на риболовлю без очок. Особливості поляризаційних окулярів, які краще для риболовлі купити, а також рейтинг поляризаційних окулярів від дешевих, до найдорожчих.

У статті ви дізнаєтеся: як правильно підбирати ароматизатори для успішної риболовлі, як приготувати ароматизатори своїми руками, розберемо складу ароматизаторів.

У статті ви дізнаєтеся: Як правильно організувати відпочинок біля водойми, як зібрати аптечку, як правильно поставити намет, розпалити багаття і організувати правильно зону для відпочинку.

У статті ви дізнаєтеся: як відбувається процес зариблення водойми, як саме потрібно зариблювати ставок, навіщо потрібно зариблення водойми. Ви дізнаєтеся які є особливості зариблення штучного водоймища, як правильно підібрати вид риби для зариблення того або іншого водоймища, як правильно транспортувати і випустити рибу у водойму і багато іншого. А також вас чекає кілька цікавих і інформативних відео на дану тематику в кінці статті.

У статті ви дізнаєтеся: чому ж відрізняються спортивні шкарпетки від звичайних, як відрізнити спортивні шкарпетки жіночі від чоловічих, які бувають види спортивних шкарпеток, Матеріали виготовлення та склад спортивних шкарпеток, і як вибрати спортивні шкарпетки правильно.

У статті ви дізнаєтеся: що таке Шок-лідер, монтаж і як його правильно використовувати і застосовувати на рибалці, як правильно виготовити Шок-лідер, а також як правильно зав'язати вузол. Сідайте зручніше, заваріть чай або смачну каву і читайте всі секрети про риболовлю на Шок-лідер.

У статті ви дізнаєтеся: як правильно вибрати плетений шнур для спінінга, який діаметр плетінки потрібно вибирати. Які японські шнури підійдуть і який діаметр волосіні потрібно вибрати.