У статті ви дізнаєтеся: Як правильно організувати відпочинок біля водойми, як зібрати аптечку, як правильно поставити намет, розпалити багаття і організувати правильно зону для відпочинку.

У статті ви дізнаєтеся: як відбувається процес зариблення водойми, як саме потрібно зариблювати ставок, навіщо потрібно зариблення водойми. Ви дізнаєтеся які є особливості зариблення штучного водоймища, як правильно підібрати вид риби для зариблення того або іншого водоймища, як правильно транспортувати і випустити рибу у водойму і багато іншого. А також вас чекає кілька цікавих і інформативних відео на дану тематику в кінці статті.

У статті ви дізнаєтеся: чому ж відрізняються спортивні шкарпетки від звичайних, як відрізнити спортивні шкарпетки жіночі від чоловічих, які бувають види спортивних шкарпеток, Матеріали виготовлення та склад спортивних шкарпеток, і як вибрати спортивні шкарпетки правильно.

У статті ви дізнаєтеся: що таке Шок-лідер, монтаж і як його правильно використовувати і застосовувати на рибалці, як правильно виготовити Шок-лідер, а також як правильно зав'язати вузол. Сідайте зручніше, заваріть чай або смачну каву і читайте всі секрети про риболовлю на Шок-лідер.

У статті ви дізнаєтеся: як правильно вибрати плетений шнур для спінінга, який діаметр плетінки потрібно вибирати. Які японські шнури підійдуть і який діаметр волосіні потрібно вибрати.

Човновий мотор - це двигун, за допомогою якого відбувається рух човна по воді. Човновий мотор забезпечує швидке пересування по воді з точки "А" в точку "В", без застосування весел. В основному човновий мотор є підвісною конструкцією, яка не займає багато місця. Переважно такий мотор використовують для пересування невеликих човнів.

У статті ми розглянемо детально види човнових моторів. Ви можете самостійно визначитися, який саме вам потрібен човновий мотор. А також пропонуємо вам порівняти товар перед покупкою.

Не так уже й складно класифікувати дрібні судна на сьогоднішній день. Давайте розберемо з вами класифікацію маломірних суден за типом, призначенням, характером руху, за матеріалом та іншою класифікацією. Практично кожна людина відрізнить катер від гребного човна, і тут не справа в спеціальній освіті. Просто гребний човен виглядає просто, так що навіть дитина впізнає його, адже це звичайнісінька човен з парою весел на борту.

Осінні теплі дні дозволяють нам ще планувати відпочинок з сім'єю і друзями на природі. Так чому б не порибалити на Київському морі в заміському комплексі "Джинтама-Бриз"? Комплекс знаходиться всього в 30 км. від Києва, на закритій території. 

Міграції не вивчені. Кити зустрічаються в Мексиканській затоці (Флорида, Малі Антильські острови), а також між Дакаром і Іспанським Марокко (Африка).

Багато професійні рибалки і мисливці воліють використовувати човни ПВХ в цих сферах захоплення і відпочинку.

Чи потрібно мити гідрокостюм для підводного полювання після того, як ви в ньому попірнати? Деякі думають, що гідрокостюм після цього мити зовсім необов'язково, а досить прийти додому і закинути його до того моменту.

У вашому житті наближається важлива подія, і ви хочете відсвяткувати його красиво і елегантно? Тоді варто звернути увагу на таку прекрасну можливість як оренда теплохода.

З приходом осені кожен з нас починає замислюватися про придбання нової пари зручних і якісних чобіт. Адже «стара» пара більше не приносить задоволення, тисне або просто не естетично виглядає на нозі.

Одним з важливих моментів в житті досвідченого рибалки, є вибір якісно ехолота для лову на глибоких озерах. Основні критерії, які необхідно дотримуватися - це надійність ехолота, висока якість зображення і тривалість роботи під водою.

Контакти