Осінні теплі дні дозволяють нам ще планувати відпочинок з сім'єю і друзями на природі. Так чому б не порибалити на Київському морі в заміському комплексі "Джинтама-Бриз"? Комплекс знаходиться всього в 30 км. від Києва, на закритій території. 

Міграції не вивчені. Кити зустрічаються в Мексиканській затоці (Флорида, Малі Антильські острови), а також між Дакаром і Іспанським Марокко (Африка).

Багато професійні рибалки і мисливці воліють використовувати човни ПВХ в цих сферах захоплення і відпочинку.

Чи потрібно мити гідрокостюм для підводного полювання після того, як ви в ньому попірнати? Деякі думають, що гідрокостюм після цього мити зовсім необов'язково, а досить прийти додому і закинути його до того моменту.

У вашому житті наближається важлива подія, і ви хочете відсвяткувати його красиво і елегантно? Тоді варто звернути увагу на таку прекрасну можливість як оренда теплохода.

З приходом осені кожен з нас починає замислюватися про придбання нової пари зручних і якісних чобіт. Адже «стара» пара більше не приносить задоволення, тисне або просто не естетично виглядає на нозі.

Одним з важливих моментів в житті досвідченого рибалки, є вибір якісно ехолота для лову на глибоких озерах. Основні критерії, які необхідно дотримуватися - це надійність ехолота, висока якість зображення і тривалість роботи під водою.

Любителям тихого і спокійного відпочинку на березі річки, або приємного проведення часу з друзями на природі ця стаття не принесе нічого цікавого. Тут ми розповімо про таке найцікавішому вигляді рибної ловлі, як підводна риболовля.

Вода є природним середовищем для людини, так як перші місяці життя, перебуваючи в утробі матері, дитина постійно оточений водою. Тому багато хто відчуває цілющу силу води, вважаючи за краще водні вправи, плавання.

Як нам всім подобаються вироби з натуральної шкіри, які так і ваблять своєю красою і екстравагантністю! Інтернет магазин КожЕксперт пропонує купити інструменти для роботи зі шкірою величезний вибір всіх необхідних для роботи з інструментів.

Не знаєте, яку надувний човен вибрати? Дотримуйтеся 5-ти порад щодо вибору надувного човна.

На море рибалять, як правильно, блеснільщікі. Але спінінгіст, які тільки з металевими блешнями ловлять тріску, упускають багато інших можливостей.

Чого тільки не придумають розробники для рибалок, щоб виїзд на водойму був максимально ефективний в плані улову і якості самого процесу.

В даному варіанті риболовлі використовується класичний фідерний монтаж (так званий патерностер) із застосуванням вставки фідерної гуми. Саме завдяки Feeder Gum актуально використання дуже тонких повідків - наприклад, з діаметром 0,12 мм.

Контакти