опаришОпариш - це личинка мухи, насадка дуже чиста, Недорогостоящіе і цілорічна. Якщо раніше опариш дістати було дуже складно, а хто і продавав - за якість і охайність опариша не ручається, то сьогодні існують цілі компанії з виробництва чистих опаришів спеціально для риболовлі. А рибальським магазинам набагато вигідніше купувати саме такого опариша оптом.

Опариш - це насадка, яка частіше за інших входить до складу будь-якого бутерброда з різних насадок зважаючи своєї популярності і гарного утримання на гачку. Такі насадки, як макарони погано тримаються на гачку, щоб вони не сповзли з гачка спочатку вішають саме їх, а потім закривають опаришем.

Як правильно насаджувати опариша на гачок


Правильна насадка опариша на гачок дуже важлива. Гачком опариша обов'язково проколюють за головку, де видно його оченята. Насаджувати можна просмикуючи невелику область опариша, так і всю поздовжніх його тіла. Величезна кількість риб клює саме на опариша, це дуже приваблива приманка. Кілька опаришів на гачку - класичний підхід до лову великої риби. Лящ, наприклад, побачивши групу опаришів більш охоче всмоктує їх в рот, щоб не розбіглися. Якщо після тривалої лову від опаришів на гачку залишилися лише шкурки - зніміть їх і насадите нових опаришів, це помітно підсилить клювання.

Зберігання опариша


Продається опариш в пластикових упаковках з невеликим додаванням тирси, в цій же упаковці і зберігається в холодильнику (не в морозилці). Дуже важливо зберігати його саме в прохолодному місці, так як при високій температурі він швидко окукливается, а потім перетворюється на муху.

Як пофарбувати опариша в червоний та інші кольори


Червоного опариша можна купити, але і пофарбувати вже купленого самому. Такий опариш нічого не відрізняється від звичайного - він просто пофарбований.

Перший спосіб - погодувати опариша фарбованої їжею. Опариш дуже любить сир, як свіжий, так і трохи прострочений. Пофарбуйте сир харчовим барвником, який можна купити в будь-якому продуктовому магазині. Опариш з'їсть цю їжу і стане червоно-рожевого відтінку.

Другий спосіб - пофарбувати опариша безпосередньо харчовим барвником.

Третій спосіб - дати опариша мотиля. Він його обов'язково з'їсть і стане яскраво-червоного кольору.

 

Підіб'ємо підсумки


Опариш - це друга за популярністю насадка для лову мирних і дрібних хижих риб. На першому місці - черв'як. Але бувають випадки, коли на хробака не клює, а на опариша - тільки закидай. Тому як мінімум ці дві наживки з собою на риболовлю треба брати. Вартість опариша зовсім невелика і складає близько 30-60 рублів за одну пластикову коробочку.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 2379 times

Контакти