мотильМотиль - це універсальна насадка, її їдять як хижі, так і мирні риби. Обов'язкова умова при покупці мотиля - він повинен бути живим.

Недолік мотиля лише в його ніжності і крихкості.

Взимку в поганій клювання краще використовувати одного, а іноді і половину мотиля на гачку.

Влітку краще використовувати більш довгі повідці, мотиль через свого маленького ваги повільно падає на дно, що зменшує настороженість у риби зважаючи натуральності поведінки.

Як зберегти мотиля в домашніх умовах


Зберігати мотиля необхідно в пенопластовой коробці в холодильнику. На риболовлі така упаковка також упасет мотиля від перегріву.

Мотиль - універсальна приманка для лову практично будь-якої риби взимку. У магазинах буває частий її дефіцит тому правильно зберігання мотиля дуже важливо. Час від часу просівають його через сито, живі мотилі пролізуть крізь нього, а померлі - залишаться нагорі (вам потрібні тільки живі).

Як правильно насаджувати мотиля на гачок


Насаджувати мотиля можна:

  • колечком
  • під головку
  • пучком

Пучковяз для мотиля


Пучковяз для зв'язування мотиля в невеликі пучки буває трубочкою і «зі щупальцями». Таке пристосування найчастіше можна купити в магазині. А можна заздалегідь зв'язати жменьки живих мотилей вдома перед риболовлею - звичайнісінькою ниткою. Пучковяз притискає між собою мотилей за допомогою самого звичайного гумового кембрика. На риболовлі пучки з мотилей надягають на гачок не в тіло мотиля, а за нитку тим самим не даючи мотилеві деформуватися і розтектися. Живий мотиль набагато краще привертає рибу.

Штучний мотиль


Силіконовий мотиль (гумова приманка) також широко використовується в рибній ловлі як хижої, так і великої риби. Такі невеликі гумові личинки додаток до свого вкрай схожим зовнішнім виглядом зі справжнім мотилем - ще й ароматизовані. Ароматизований штучний мотиль дозволяє ловити рибу найчастіше не гірше, ніж використовуючи справжньою личинки. Також у гуми є перевага - його спокійно можна насаджувати на гачок, не турбуючись за його збереження (він не злітає з жала). Якщо ви не пробували цієї наживки - настійно рекомендуємо спробувати (працює як взимку, так і влітку). Мотиль популярна приманка, хоч і поступається в своєму масовому застосуванні хробакові і опариша, проте існують ситуації, коли риба бажає виключно мотиля, а на решту насадки не реагує. Штучний мотиль - також дуже хороша і, можливо, більш дешева приманка, ніж постійна закупівля нового свіжого мотиля. А використання пучковяза дуже допомагає при створенні пучків мотиля, яка не плавиться у воді після опускання насадки в воду.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 2089 times

Контакти