Наживка

Горохова каша - це відмінна насадка для лову більшості коропових риб. На мандулу найчастіше ловлять ляща і густеру на кільцівки і донку, підпускаючи. Плотву, карася, лина, на горохову кашу "мандулу" ловлять в основному поплавцевими і донними вудками.

Картопля в якості насадки використовується або в натуральному вигляді, або розім'ятим з хлібом. Картопля використовується при ловлі коропа, сазана, карася і ляща.

Ручейник

Ручейник (шитик, водяник) - личинка комахи, схожа на маленького метелика, що живе у воді в будиночку-трубочці зі шматочків рослин, піску, паличок. У ручейника чорна головка і ніжки, біле або зеленувате тіло.

Опариш

Опариш - це личинка мухи, насадка дуже чиста, Недорогостоящіе і цілорічна. Якщо раніше опариш дістати було дуже складно, а хто і продавав - за якість і охайність опариша не ручається, то сьогодні існують цілі компанії з виробництва чистих опаришів спеціально для риболовлі.

Кукурудза

Карп і карась добре ловляться на кукурудзу донними вудками і коропової снастю.

Горох

Беруть цілий горох, спочатку замочують 5 годин. Варять горох загорнутим в марлю на слабкому вогні двадцять хвилин. На 1 літр води додають чайну ложку соди. Дають охолонути у воді, тільки потім дістають і розгортають марлю.

Поденка

Поденка (бабка) - личинка комахи поденки, схожого на невеликого метелика. Ця комаха темного кольору з довгим хвостиком.

Тісто в якості насадки застосовують при лові плотви, карася, лина та іншої мирної риби. Пшеничне борошно заварюють в окропі, розмішують. Потім додають в тісто манну крупу або печиво, і мнуть руками до тих пір, поки тісто не перестане прилипати до рук.

Черв'як

Черв'як - це найкраща наживка для лову практично будь-якої риби. Зважаючи на свою доступності, а також любові у риб - черв'як бесконкурентно займає лідируючу позицію серед будь-який інший наживки застосовуваної в донних, поплавцевих та інших рибальських снастях.

Мотиль

Мотиль - це універсальна насадка, її їдять як хижі, так і мирні риби. Обов'язкова умова при покупці мотиля - він повинен бути живим.

Контакти