Способи ловлі щукиКожен завзятий рибалка воліє той чи інший вид лову на певну живність. Серед професіоналів вже давно побутує думка, що якщо не визначитися з конкретним об'єктом полювання, то в результаті вихід на природу не принесе жодних результатів. У такому випадку можна залишитися зовсім без здобичі. Тому, коли планується виїзд на водойму, завжди заздалегідь знають, на кого саме будуть ставити снасті.

Деякі вважають за краще сидіти на березі з вудкою, закидаючи приманку для мирних мешканців, таких як плотва, лящ або карась. Але є фанати, для яких основним елементом риболовлі є ловля щуки.

Хижака беруть на блешню за допомогою різних технік. Найбільш відомий спосіб - з використанням спінінга. Перш ніж його застосовувати, необхідно ознайомитися з пристроєм і навчитися виконувати кидки. В іншому випадку весь процес перетвориться з відпочинку у виснажливу роботу. При цьому початківець повинен враховувати напрям вітру, контролювати силу і дальність.

Перед тим як вийти на річку, слід підібрати котушку, волосінь з оптимальними параметрами і властивостями. Всі окремі елементи повинні бути ретельно збалансовані, завдяки чому полегшується процес і менше втомлюється рука.

Шнур підмотувати повільно з чергуванням зупинок і різких ривків. При цьому блешня «грає» таким чином, що нагадує своїми рухами хвору рибку, яка найчастіше привертає увагу щуки і змушує її кинутися на знесилену здобич.

Заброси зазвичай виконують по всьому периметру проти годинникової стрілки. Це дозволяє захопити більшу частину сектора водойми, що приносить максимально позитивні кінцеві результати.

 

Крім вудіння з берега, ловлять велику хижачку на тролінг. По суті, він являє собою довгу волосінь, намотану на дерев'яне або пластикове мотовило. На кінці полімерного шнура закріплюється блешня, карабін і вантаж. Зазвичай такий спосіб застосовується при використанні човна. При цьому снасть закидують з тильного її боку і тягнуть за собою практично по дну. Найчастіше щука мешкає в глибоких ямах. Тому вести блешню рекомендується по межі таких заглиблень. Саме там найчастіше бере приманку великий хижак.

Виїжджати на рибалку найкраще рано вранці, так як в ці години після нічного спокою хижак виходить на полювання. Під час проводки вудилище розміщується з ухилом до поверхні води під кутом 50-60 °. Цим запобігається поломка наконечника і розрив волосіні при сильному натягу.

Вести снасть рекомендується безшумно. Багато обережні риби, відчувши сплески, починають відходити в сторону. Тому при використанні троллінгу човен повинна йти з такою швидкістю, щоб блешня йшла над дном, при цьому не зачіпаючи його. Якщо вантаж починає стукати, то піднімають вершину вудлища, підмотуючи волосінь. Цей прийом дозволяє зафіксувати приманку вище, щоб вона не чіплялася за перешкоди.

Такий метод дозволяє обстежити величезну частину водойми і дає найкращі результати при лові крупної щуки.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 1009 times

Контакти