Особенности и секреты ловли щуки на живца

Для будь-якої людини не секрет, що ловля риби має давнє коріння. Історичною основою риболовлі є лов на живця. Такий метод був використаний нашими первісними предками. З розвитком сучасних технологій, древній метод лови гострими предметами був замінений на риболовлю із застосуванням спеціальних мереж, багатофункціональних вудок, а приманкою стала справжня дрібна рибка або імітація живого організму.

Але навіть з розвитком суспільства і технологій, метод лову риби на живця так і не канув в лету, він все так же залишається найкращим шляхом дотику до «справжньої риболовлі

Принцип лову щуки на живця


У нашій країні цінується риба, а особливим трофеєм є хижа щука. Пристрасті і азарту додає той факт, що зловити таку рибку не просто. Якраз-таки метод лову на живця виручає навіть в такій ситуації, тому що хижа риба клює на живу істоту швидше і з більшою ймовірністю, ніж на штучне, і заради якої - то іграшки хижакові немає сенсу випливати з глибин на полювання. Особливість упіймання щуки на живця - перед тим, як зайнятися ловом щуки слід зловити спершу цього самого живця. Ніякі замінники не підуть в аналогії з живою наживкою, але є і мінуси в свіжоспійманої ласощах для щуки. Живець рано чи пізно може загинути, тому затягувати процес підготовки не варто. Ось невеликий перелік можливої ​​«живий» наживки: окунь, верховодка, піскар, плотва і невеликий карасик. З-за свої гострі плавники, спантеличують і відлякують щук, не підходить йорж. Так само не можна переоцінювати свої можливості, вибираючи в якості наживки велику рибу - тому що на таку нападе інша велика риба або дуже велика щука і її вага буде не просто витримати.

Варто взяти до відома новачкам в риболовлі: при наколюванні живця на гачок, слід використовувати невеликий двійник або трійник, внаслідок цього можна буде легко і акуратно насадити наживку на гачок під плавником, ухилившись від великих проколів поруч з ротом

Живець більш борг час залишиться активним, заманюючи хижака, а вам не потрібно буде міняти наживку.

 

Де ловити та як?


«Вудка - донка» - відмінно підходить для лову щуки методом «живця», так само зручною для цього може виявитися і поплавочная вудка. Щодо гачка варто сказати, що коли справа стосується щуки - то тут вступає в бій ординарний гачок. Слід придбати металеву проводку, вона не перетреться про щучьі зуби і не порветься подібно волосіні.

Далі, виконавши всі маніпуляції, вибравши вудку, наживку і гачок, необхідно підібрати тактику: на човні або берега? Маса факторів впливають на успішність лову риби, такі як напрямок і швидкість вітру, погода, сезон, глибина і температура води. Саме відповідний сезон - це середина весни, або початок осені в цей час щука голодує і шанс піймання збільшиться.

З цим розібралися, а тепер щодо тактики. Потрібно заздалегідь дізнатися, яка точно щука водиться в обраному водоймі - травянка або донна. Якщо травянка, то з берега, а донку слід ловити на човні. Щоб зловити щуку, необхідно думати, як щука. Її метод полювання такий: вона довгий час виживає видобуток завмерши, в очереті або на дні. Рибаку слід це врахувати і пересуватися на човні повільно, періодично зупиняючись.

Успішними місцями є великі зарості очерету, очерету, і інша місцевість з високою травою. Переважно все ж ловити на човні, тому що прибережна трава - це лише маска, основна маса заростей занурюється глибоко і може йти до середини водойми.

Вага риби має велике значення. Особи побільше живуть в заростях, а дрібні сидять біля берегів. Все це не просто так, просто за своєю природою щуки настільки хижі, що їдять своїх дрібних братів і сестер.

Найважливіше знати поведінку риби, так що перед початком риболовлі варто вивчити її досконало, і тоді успіх швидко наздожене навіть новачка.

Виходить, найкращим методом пізнання справжньої риболовлі є лов на живця, щука як жертва підходить ідеально тим, хто має запас сил і терпіння. Таким чином, з огляду на всі фактори, підготувавшись заздалегідь і готовність вистежувати щуку годинами є шанс стати одним із щасливчиків серед рибалок, адже спіймати такого хижака може не кожен.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 351 times

Контакти