Как поймать крупную щуку?

Кожен рибалка, в якийсь момент свого життя, мріяв зловити велику щуку, але це зовсім не просто. Спіймати її - це ціле мистецтво. Для того, щоб зловити цю рибу необхідна спеціальна підготовка, терпіння, концентрація уваги і посидючість. Також потрібно знати місця проживання даної особи. І в цій статті, ми розповімо про всі способи лову цієї риби на спінінг і яка для них потрібна приманка.

Приманка


Приманка в цій справі також важлива річ, її теж потрібно підбирати правильно. Зараз дуже популярні важкі блешні, що коливаються і вертушки великого розміру. Влітку в водоймах повнісінько мальків. Ними харчуються великі щуки, тому розміри блешні складають 10-12 сантиметрів. Також існує інший вид приманки - воблери. Зазвичай їх використовують в сезон відкритої води. Розмір їх вже більше, 12-15 сантиметрів. Але на них виходить ловити більш великі екземпляри, ніж чим на блешні. Набирають популярність і обертові блешні, у них існує дуже багато квітів, підбір кольору залежить від чистоти води і пори року. Ловлять велику щуку і на джиг. За формою він нагадує медведку. Ця приманка насаджується на потужний гачок і має розмір 7-9 сантиметрів. Є й інші приманки в основному шведського, американського і японського виробництва, їх головним недоліком є ​​занадто висока ціна, але якщо фінанси дозволяють, то можна придбати, адже уловістость на них вище всяких похвал.

 

Розглянемо пару таких приманок


Jerkbait - ця приманка використовується для лову великих трофеїв, її розмір становить 17-21 сантиметрів. Існують моделі з хвостом. Поклевку і натяг шнура, ловлячи рибу на дану приманку, дуже важливо контролювати.

Swimbait - приманка, яка складається з трьох частин. Є перехлести з повідцем, мабуть, це головний недолік приманки. Особливими перевагами не відрізняється, тому і малопопулярна у рибалок. А тепер перейдемо до питання лову великої щуки.

Ловля троллінгом


Для цього способу вам знадобиться моторний човен. При русі по водоймі воблер тягнуть за човном. Для троллінгу необхідні великі приманки, а також потужна снасть і бажано мультиплікаторна котушка. Найефективніше ловити цим способом у великих водоймах.

Ловля безлопатева воблерами


Безлопатева воблер має дуже великий розмір, з цієї причини для нього потрібно потужне вудилище. Цей спосіб відрізняється своєю ефективністю. Ловити можна де завгодно, хоч у невеликій річці, хоч у великому озері.

Ловля твічінгом


Твічінг (від слова ривок) - це ловля на твічінговие воблери ривком. Для даного способу потрібні жорсткі вудилища і, так звана, волосінь плетінка.

Висновок


Ось ми і з'ясували, як ловити велику щуку на спінінг. Головне зрозуміти, що розмір спійманої щуки залежить не від снастей, а від ваших умінні в рибальстві.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 379 times

Контакти