Ловля плотвы по окончанию ледостава

Далі, про все по порядку. Весняна риболовля. Щовесни, коли лід відходить від берегів, починається клювання плотви і краснопірка. Вона після зими починає брати наживку з усією люттю і жадібністю. Саме час вийти на риболовлю. Не варто думати, що ловля плотви навесні це просте завдання. Насправді це не так, ловля плотви це серйозна і непроста задача. Навесні ловля плотви має свої нюанси і переваги.

вибір місця
Для того щоб вийти на весняну ловлю плотви необхідно, щоб лід відійшов від берегів на три метри. Тоді можна буде закинути не особливо довгу вудку, замість, де вже немає льоду. Такі місця бувають біля заростей очерету або осоки. У таких місцях лід відходить раніше всього, і риба нишпорить у пошуках корму. У таких місцях не варто навіть підгодовувати місце, щоб наловити плотви. Вона буде брати з великою активністю і без подкормочного матеріалу. Варто зауважити, що навесні плотва добре бере не на тваринну наживку, а на звичайну бовтанку.

Снасть для лову весняної плотви. Що стосується снастей, то для лову весняної плотви підійде тонка і акуратна снасть. Вона повинна мати таку і акуратну основу. Слід правильно вибрати волосінь поплавок і гачок для якісної лову плотви. Для якісного лову плотви вам потрібно зібрати снасть. Для цього купуємо або беремо, якщо у вас є, волосінь діаметром 0.18 мм і пускаємо її на основну волосінь. Потім на лісі одягається кембрік, це гумова трубочка, яку одягають на лісі для кріплення поплавка.

 

Вибір поплавця
Далі вставляємо поплавок. Поплавок навесні краще використовувати легкий і простий, найбільш підходящий для цього поплавок, це поплавок з гусячого пера. Такий поплавок зможе в точності відобразити все клювання і найменші рухи поплавця.

Вибір гачка
Гачок для такої снасті повинен мати розмір не більше третього номера, за старою нумерацією. Такий гачок зможе підсікти не тільки дрібну рибку, але і підчепити справжній шедевр. Також незважаючи на розмір гачка, він повинен бути заточений до оптимального варіанту. Перевірку гачка можна зробити навіть без спеціальних приладів.

Досить гачок підчепити на ніготь, якщо він чіпляється за ніготь, значить він гострий і йому не потрібно нічого робити. Якщо ж він ковзає по нігтя, то його варто поміняти або заточити. Слід пам'ятати, що заточка гачка може здійснюватися за допомогою звичайного заточного каменю. При правильній заточенню гачок буде підсікати рибу не один сезон.

Вибір грузила
Важливий і грузик для весняної ловлі. Грузило підбирається по поплавця. На кожному поплавці має бути маркування, на якій вказана вага поплавка і вага занурення. Варто зауважити, що для лову плотви вам потрібна легка і тонка снасть, а значить важкий і громіздкий поплавок вам не підійде. Для вашого пера необхідно підбирати вагу вантажу безпосередньо на водоймі. Хоча є такі рибалки, які ще взимку налаштовують свої снасті і підбирають важки для своїх поплавців в вірі або у ванній.

Такий варіант перевірки може бути, але вийшовши на водойму, ви зможете побачити, що поплавок чомусь тоне. Це пов'язано з тим, що у ванній одне тиск води, а в річці інше. І для правильної перевірки необхідно перевіряти поплавок на місці. Наживки для плотви. Після закінчення всіх підготовки до весняної риболовлі, саме час вийти на неї.

Яку вибрати наживку для результативного лову плотви
По весні починають ловити на мотиля, але для весняної плотви це практично не резонно, так як кращої наживкою в таку пору року є манна каша в вигляді бовтанки.

Бовтанка для плотви. Існує багато способів приготування бовтанки. Але хотілося б запропонувати найпростіший і немудрий. У чарку об'ємом сімдесят грам засипається манка, десь не доходячи до краю два міліметри. Потім заливається гарячою водою до краю ємності. Коли вода залита, необхідно все перемішати. Отримана однорідна маса повинна постояти приблизно 20 хвилин для набухання манки.

Отриману суміш потрібно ще раз перемішати і вийти бовтанка. Ця насадка сама застосовна по весняному лову плотви. Варто зауважити, що йдучи на риболовлю, ви не намагаєтеся зловити якомога більше риби, а просто хочете отримати задоволення від риболовлі. Отже, ловите рибу як вам хочеться і на те що хочеться, адже результат не головне.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 155 times

Контакти