Рибалка на плотву на річці

Багато з рибалок люблять ловити таку рибу як плотва. Ця рибка відноситься до стайним, вона активна весь день і всю ніч, їсть все підряд, а водиться в прибережних місцях в поглибленнях.

 

Снасті для ловлі плотки на річці: 


Вудка. Найбільш поширеним способом лову цієї риби залишається за допомогою вудки з поплавком. Волосінь потрібна, діаметр якої до 0,15 мм, розмір повідка - 0.08-0.1 мм. Гачки слід вибирати бронзовані, гострі, номер 2.5-4. Поплавок краще брати маскувальною забарвлення, яке не дуже великий.

Підводка. Навесні, коли сходить лід, плотва повинна відправлятися на нерест. У цей час її добре ловити в підводку. Для цього потрібна вудка, краще використовувати на основі вудилища середньої жорсткості, довжина - не більше 4 з половиною метра. Якщо ловити в відстані від 10 до 12 метрів, то можна цілком встигнути зробити підсікання, при цьому не переживаючи про те, що у риби порветься губа.

Донка. Якщо дуже ймовірно спіймати велику рибу, 200-400 г, то можна використовувати донні снасті. Вони повинні бути з поводками до 70 мм, досить чутливими. Крім того не рекомендується користуватися насадками рослинного походження - такі насадки плотва легко збиває з гачком, таким чином, роблячи неможливим своєчасні підсічки. Донні снасті краще використовувати для лову плотви в прогалинах берегової рослинності.

 

Насадки й підгодовування


Досвідчені рибалки вважають, що підгодовування - одна з умов, що дають хороший улов. Найчастіше для прикорму використовують рослинні суміші.

Що стосується насадок, то, як говорилося вище, плотва всеїдна, але в різні пори року у них різні уподобання. Наприклад, навесні, коли сходить лід, краще використовувати хробака або мотиль, а ось в літню пору добре підійде тісто, водорості, гнойові черв'яки. Восени хороший клювання спостерігається на насадки тваринного походження, особливо на личинки бабок.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 1558 times

Контакти