Тонкости ловли окуня на балансир

Окунь є активною і стайной рибою, тому під час активного жора мальок вважається першочерговою метою, а балансир стає більш ефективною приманкою, яка надає можливість отримати великий улов. Чому ж балансир вважається відмінною приманкою для риби? Справа в тому, що за своїм зовнішнім виглядом вони мають чимало подібностей з природним кормом для риби, завдяки чому і улов в результаті буде відповідний. Крім цього, як стверджують самі рибалки, балансир вважається досить гучного приманкою, що надає відмінні можливості для лову окуня, оскільки створюються великі хвилі, що привертають увагу риби.

 

Головні способи примножити улов окуня
На даний момент надається багато ефективних прийомів збільшити улов даної риби, але для того щоб досягти відмінного результату, зверніть увагу на тонкощі, які допоможуть впоратися з поставленими завданнями:

Використання активатора клювання. Якщо розглядати склад даного засобу, то можна відзначити, що це спеціальна добавка, яка створюється на основі феромонів, тому вона активно привертає увагу риби в будь-якій водоймі, незалежно від температури води. Єдина особливість полягає в тому, що Росприроднагляд хоче заборонити її використання.

Підвищення чутливості снасті, щоб було більше можливостей спіймати рибу, не пропустивши навіть малька.


Як підібрати якісний балансир для лову окуня?
При виборі балансира в спеціальному рибальському магазині, не варто відштовхуватися від його кольору, оскільки це головна помилка, яка найчастіше допускається початківцями рибалками, що не володіють достатньою кількістю інформаційних даних. Найголовніше, щоб забарвлення нагадувала вигляд справжнього малька в тому водоймі, де планується ловля, а так особливої ​​різниці тут немає. Головний параметр вибору балансира для лову - це визначення розміру вироби, оскільки тільки в такому випадку рибалка буде ефективною.

Для забезпечення користі від використання балансира, зверніть увагу на важливі правила, які заслуговують на окремий розгляд.

1. Якщо глибина водойми становить не більше 2 метрів, то в такому випадку краще всього використовувати легкі і невеликі балансири, розміром приблизно в 2,5 сантиметрів. Такі ж пристрої підійдуть для лову в закоряженій місцевості або ж у великій кількості рослин, адже за рахунок легкості забезпечується непогана маневреність.

2. Якщо глибина водойми становить понад два метри, то балансири повинні бути довжиною в 3-5 сантиметрів, для того щоб окунь їх зміг легко помітити навіть на великій глибині.

При правильному виборі розміру балансира ловля окуня буде проведена на дійсно високому рівні у відповідності з усіма належними правилами та особливостями.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 112 times

Контакти