Тактика лову окуня взимку на мормишку

Тактика лову окуня взимку на мормишку. Багато хто навіть досвідчені рибалки пошук і взагалі тактику лову вважають другорядними, помилково вважаючи, якщо вже окунь сьогодні клює, то робити він це буде на все і скрізь. На мій погляд, це одна з найбільш серйозних помилок, здатна перекреслити всі подальші зусилля рибалки. Окунь, звичайно, всюдисущий, але його концентрація по водоймі ніяк не може бути рівномірною. Тому завжди є більш рибні місця й такі, де окунь відсутній. На мормишку з льоду смугастих я ловлю вже більше двадцяти років, тому твердо знаю, що на рибалку повинен бути хоча б приблизний план. Крім того, беручи участь у різних спортивних турнірах від обласних чемпіонатів до першості країни і відборів на чемпіонат світу, я остаточно переконався, що правильна тактика - запорука успіху. Загалом, представлю кілька простих принципів, які при лові окуня на мормишку дозволяють рибалити максимально ефективно.

 

Спочатку треба визначити де і на якій глибині стоїть окунь. Потрібно визначити, яка гра найбільше до вподоби окуневі: активна або більше пасивна. Потрібно порахувати скільки ви впіймали з одної лунки до моменту закінчення кльову. Якщо глибина до 4 метрів можна підкормити мотилем, зауважте, як реагує на це окунь, і через якийсь час він підходить на корм.

Після багатьох років лову взимку з льоду я зрозумів, що часто найбільш виграшна тактика зводиться до того, щоб знайти максимальне число риб, які будуть активно ловитися, і лише потім підлаштовуватися під ці умови. На перший погляд, така рибалка може здатися нудною і малоцікавою, але запевняю вас на практиці це захоплююча гра, причому далеко не завжди з переможним результатом для рибалки. Того ж не варто забувати, що все це проходить на свіжому повітрі і неповторною зимової природи.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 2048 times

Контакти