Самодельная прикормка для леща

Часто можна зустріти рибу вагою півкілограма і вище. Тому готуючи саморобну підгодовування, потрібно пам'ятати, що ця рибка любить великі фрагменти. Які інгредієнти повинні входити до складу приманки, зробленої власноруч, щоб вона приваблювала Лещіков, але відлякувала дрібниця?

До складу прикорму обов'язково повинна входити крупа, причому не одна, і не ті, що просто замутять воду і залучать дрібну рибу. Швидше підійдуть пшоняна і перлова. По-перше, ці дешеві крупи по кишені кожному рибалці, а по-друге, Лещик любить цю приманку і відмінно прикормлюється нею. Підгодовування можна зробити з додаванням солодкої кукурудзи та горошку, а також з набутими в магазині невеликими кулями (бойлами), з фруктовими смаковими якостями.

 

Коли вода холодна, харчування ляща складається з тваринної їжі. Тому якщо планується ловля в холодній воді, то в прикорм потрібно додавати тваринні інгредієнти. Або личинку м'ясної мухи - опариш, або розрубаного хробака, якого в холодну пору майже немає. Його можна замінити личинкою комарів - мотилем. Такий прикорм Лещіков припаде до душі.

Лящ любить ароматичні речовини зі смаком і запахом анісу, полуниці, фруктових речовин. Але найбільше йому подобається ваніль, до речі, як і будь-який інший рибе.По даним рецептом можна приготувати самостійно відмінну приманку на Лещіков.

  1. Закип'ятіть в каструльці літр води.
  2. Проваріть в ній півкіло перлової крупи, поки не розбухне повністю.
  3. Додайте в отриману масу один стакан пшенки, 30 г олії, пакет ваніліну.
  4. Коли рідина майже непомітна, а каша практично готова, газ відключається.
  5. Дати каші постояти півгодини із закритою кришкою в каструльці. До її готовності.
  6. Потрібно додати в кашу по півкіло круп з ячменю і кукурудзи.
  7. Прикормка на ляща готова.

Замість, круп з ячменю і кукурудзи можна всипати товчені сухарі або мелену макуху. А якщо потрібно створити ефект каламуті, можна замість цих круп використовувати манку, однак, пшенка і перловка залишаються незмінними.

Житла ляща - річки з сильною течією. Приманку розташовують на дні річки. При використанні фідера, годівниці закидаються під деяким кутом проти течії. Якщо лящ ловиться на поплавок, приманку закидають на дно, попередньо обтяжать її глиною. Для зимової ловлі годівниці вибирають у вигляді конуса, наповнюють їх кормом і спускають вниз. При зіткненні з дном, її кришка відкривається, і вміст висипається на річкове дно.

Вдалого клювання!

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 81 times

Контакти