Ловля ляща на спінінг вліткуЦього літа в липні переважає сильна спека, що перевищує часом 35 градусів. Знайти навіть саму теплолюбних рибу в розпал дня буває дуже складно, так що риболовля, в більшості випадків, припадає на ранкові та вечірні години. Основа вдалою лову ляща - вибір відповідного місця і снастей. Більшість рибалок ловить ляща за допомогою вудки поплавця чи донки, ми ж у цій статті розглянемо, ловлю ляща за допомогою спінінга. Тепер по порядку.

Де шукати ляща


Лящ буде триматися піщаного дна, на досить великій глибині. Він буде шукати більш прохолодні ділянки, у глибоких ям і джерел. Вранці він буде вибиратися на годівлю, підходячи ближче до берега. Найдовше лящ затримається у затіненого берега, з ближніми високими деревами. На невеликих річках він буде досить часто вранці з'являтися поблизу високою водної рослинності, тримаючись в інший час глибоких ям і вирів.

 

Як ловити ляща на спінінг влітку


Ловля ляща за допомогою спінінга - досить цікава тема, і досить рідкісна. Займаються цим, в основному любителі лову на спінг в цілому. Ловля цієї риби делікатна, і вимагає легкої, чутливої ​​снасті. Тест вудилища повинен становити 5-15 грам, професіонали застосовують міцні вудилища тестом до 8 грам. До основної, плетеної, волосіні найчастіше прив'язується тонкий, флюорокарбонний повідець, з яким кількість клювань різко зростає.

Так як риба лящ тримається в основному на великій глибині, особливо в розпалі літнього сезону, на сильній течії в ріках, найкраще підійде джиг. Приманка закидається на саме дно, трохи далі ям або вирів, де оселився лящ, потім з невеликими, рівномірними посмикуваннями вудилища, волосінь підтягується трохи правіше або лівіше ями. В основному клювання відбувається під час пауз, а й часті випадки, коли лящ хапав приманку зразу після закидання.

При лові такий невеликий і мирної риби як лящ, які мешкають на дні, слід використовувати грузила в 3 грами і більше. В якості приманки можна використовувати того ж хробака, опариша, різні невеликі віброхвости. Щоб бути впевненим, що станеться якісний зачіп, краще використовувати силіконові, їстівні приманки. У ляща досить тонка щелепу, тому виващівать його потрібно обережно, в першу чергу отримавши з глибинних шарів.

Підсумок. При бажанні ляща можна досить ефективно ловити на спінінгові снасті. Більшості рибалок, звичайно, поплавок і фідер більш зручні і краще знайомі, але це не догма. Основною проблемою при лові на спінінг можуть стати часті зачепи хижої риби, що мешкає в тому ж місці або поруч, які можуть припливти, відчувши вібрацію. У кожному разі, бажаємо приємно провести час за улюбленим заняттям і до зустрічі на риболовлі.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 877 times

Контакты