Рибалка на коропа під час нерестуХороший екземпляр коропа завжди цінувався серед рибалок, від досвідчених, до дилетантів. У травні у цієї риби починається важливий перехідний період і наступний за ним нерест. Хімічні приманки з ним вже не спрацюють, і тому варто подбати про те, щоб не переборщити з ароматизаторами. У цій статті ми розповімо на що і чим краще ловити коропа в травні, а також про його сезонних звичках. Тепер по порядку.

Де ловити коропа під час нересту


У коропа перед нерестом загострюються всі почуття, в першу чергу нюх. Штучні приманки, що містять хоч крапельку хімії, можуть його відлякати, тому потрібно бути гранично обережними при виборі бойлів.

Короп у травні намагається триматися середніх глибин, до 3 метрів, воліючи рельєфне дно і коряжники. У таких місцях вода прогрівається куди швидше, а також присутній природний корм. Також зустрічається в достатніх кількостях в невеликих затонах. Найкраще короп ловиться вранці і ввечері, в середині дня клювання пропадає. На відміну від інших риб, перед нерестом короп не втрачає голову, а навпаки стає куди більш вибагливим.

 

Як ловити коропа під час нересту


Найкраще ловля проходить на водоймах з голим піщаним дном, де спостерігається нестача природної їжі цієї риби. У таких водоймах можна сміливо ловити на що завгодно, проте краще, все ж, відмовитися від штучних ароматизаторів. До риболовлі в цьому місяці, потрібно готуватися заздалегідь, ретельно закорміль майбутню ділянку лову знайомими місцевої рибі продуктами, такими як кукурудза, картопля або хліб. Також не менш ретельний закорм здійснюється безпосередньо перед самим ловом з розрахунком 5 кг на вудилище.

На незнайомому водоймищі, в якості приманки краще використовувати найбільш натуральні насадки, наприклад опариша або кукурудзу. Щоб відвадити дрібну рибу, можна насадити як модно більше приманки на гачок, і зовсім закрити нею цівку. При тривалій відсутності клювань, насадку краще міняти частіше, так як вона, через певний час перестає виділяти заманює рибу запах. Кожен перезабросов слід здійснювати гранично акуратно, щоб не злякати рибу.

Щоб вийти на успішну ловлю коропа, слід заздалегідь підготуватися і вивчити водойму. В першу чергу слід звернути увагу на рельєфні місця, затони і коряжники. Снасті підбираються під вагу бажаного примірника, чим глибше закид - тим більшими. Отже, найбільш ходової стає донка. Слід бути вкрай обережним з підгодовуванням і насадкою, стежити щоб вони містили в собі якомога менше хімікатів. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленим заняттям і до зустрічі на риболовлі.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 968 times

Контакты