Осіння ловля коропа на фідер

Ловля коропа на фідер осінюНастала осінь. Неймовірно красива пора року, коли все живе, флора і фауна, активно займається підготовкою до холодів. Дерева скидають листя, тварини переодягають своє хутро, вся природа змінюється на очах. Риба у водоймі далеко не виняток, більшість починає активно годуватися, щоб накопичити сил, щоб пережити суворі зимові холоди. Короп, про який піде мова в цій статті, буде виходити на годівлю переважно в тихі, теплі, спокійні дні, які, як ніби створені для риболовлі. Також ми розповімо, як підібрати гідні фідерні снасті для цієї чудової риби, а тепер про все по порядку.

Коли ловити коропа восени


З настанням осені клювання коропа все далі буде відсуватися до полудня. Так як для нашої країни характерний плавний перехід між сезонами, аж до середини жовтня, краще клювання буде спостерігатися, з раннього ранку до години дня. При виборі місця для лову, слід врахувати, що ця риба не особливо любить прозору воду і буде прагнути до каламутним місць водойм. В основному, дно таких місць покрито мулом або піском. Ну а кращими водоймами для лову на фідер, є стоячі, або з невеликим плином. Також слід враховувати, що короп не любить вітряну погоду, та й взагалі буде досить примхливим.

Підбір снасті, прикормки і наживки для ловлі коропа на фідер


Слід з великою відповідальністю підійти до підбору снасті, прикормки і наживки. Професіонал завжди знає навіщо він прийшов, і завжди бере те що хоче. Довжина вудилища варіюється від водойми, на великому протязі знадобиться коротший, для більшої стійкості. Так як наша мета короп, то ми вибираємо водойму зі слабким плином або стоячою водою. У цьому випадку нам знадобиться довжина від 3 до 4.5 метра, залежно від сили течії. Особливу роль відіграє наконечник вудилища, який сигналізує про клювання. Деякі вудки, продаються зі знімним наконечником, в цьому випадку можна підібрати оптимальну конфігурацію для вашого водоймища. Також краще обзавестися підставкою для вудки з хорошою стійкістю. Тест вудилища повинен бути в межах 50-100 грам. Котушку беремо на 2000-3000 оборотів, з монолески 0.3 мм діаметром. Повідець повинен бути довжиною, не менше 40 см з волосіні 0.2мм.

Вибираючи годівницю, слід врахувати, що короп - велика риба, отже, для неї знадобиться велика годівниця. Існує два типи годівниць, закриті та відкриті. Вони підбираються залежно від сили течії.

У стоячій воді, беремо, звичайно ж, відкриту, щоб створити приємне оку коропа, хмара з підгодовування.

Перш ніж почати риболовлю, ділянка лову потрібно як слід підгодувати. Щільність прикормочного кулі також залежить від сили течії, чим воно сильніше, тим вязче повинна бути консистенція.

 

Як підгодовування часто використовують:

  • кукурудзу,
  • горохова каша,
  • варений горох
  • тісто.

Краще, якщо до її складу увійде черв'як, опариш або мотиль, які будуть використовуватися в якості насадки.

Головне, не перегодувати рибу, інакше користі від риболовлі не буде.

Вибір місця для ловлі коропа


Хороший вибір місця лову - гарантія успіху. У цей період риба віддає перевагу більш каламутну воду. У вересні, короп буде посилено годуватися, головне знати, що йому запропонувати. Ловля коропа на фідер частіше закінчується успішно, ніж на іншу снасть, чим і радимо скористатися. Пам'ятайте, успіх рибалки безпосередньо залежить від правильного підбору снасті, наживки і вашого досвіду, який нічим не замінити.

Успіхів у рибалці, і не забудьте насолодитися тихою, прекрасною осінньою погодою.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 829 times

Контакты