Ловля коропа восени

Водна фауна, з приходом осені починає вести вельми жвавий спосіб життя. З наближенням холодів і в'яненням водоростей риба все більше переходить на корм тваринного походження. У коропа, на початку осені починається період жора, що безсумнівно на руку рибалкам. У цій статті ми розповімо, як і на що краще ловити коропа, а також детально пройдемося по її звичкам і найбільш популярним місцям мешкання.

Коли ловити коропа


Отже, жор коропа розпочався і триватиме до перших серйозних похолодань, які зазвичай бувають в середині жовтня. Як ми вже згадали, короп - риба дуже теплолюбна, а, отже, погодні умови зіграють вирішальну роль на її апетиті. У дощову або вітряну погоду ця риба може зачаїться на дні і не реагувати на приманку. Теплим, сонячним ранком же, його активність і апетит будуть на висоті, і це стане найкращим часом для риболовлі.

Де ловити коропа восени


Улюбленим місцем проживання вересневого коропа є глибокі ями, рибалці дуже пощастило, якщо він добре знає рельєф дна, в іншому ж випадку, з пошуком ідеального місця відмінно впорається ехолот. Іноді ці ями розташовуються на невеликому видаленні від стрімчастого берега, що вкрай зручно. Знайшовши таке місце, якщо навіть в ньому не виявиться коропа, то туди вже точно може забрести щука або інший великий хижак, який любить в цей час вартувати місця зимової стоянки дрібної риби.

З приходом осені починають відцвітати водорості, і вода стає все більш прозорою. Карпа вважають рибою дуже обережною, а тому рекомендується використовувати флюорокарбоновую волосінь з високим коефіцієнтом заломлення світла. На великих озерах, річках і водосховищах, де є великий шанс піймати великий екземпляр риби, рекомендується застосовувати плетену волосінь, оскільки чим більший короп, тим більша ймовірність обриву волосіні. У таких випадках, на котушці слід пом'якшити гальмо, щоб не порвати шлях і великі, але досить слабкі губи цієї риби, так як плетінка майже не розтягується.

 

Як ловити коропа


Найбільш результативна ловля проходить за допомогою плаваючих засобів на поплавок. З берега можна спробувати щастя на найближчій ямі за допомогою донної снасті. Ловля коропа залежить від погодних умов, але все ж передбачити переваги риби досить складно. В якості приманки використовуються: бойл, хліб, м'ясо раків, дощові черв'яки, горох, картопля. Важливо також і застосування ароматизаторів. Щоб залучити рибу, приманку умочують в корицю або ваніль.

Підіб'ємо підсумок. У теплі, сонячні дні у коропа прокидається небувалий апетит, і навпаки, в похмуру погоду його клювання різко затихає, але завжди можна спробувати щастя на глибоких ямах, які є його улюбленими місцями. Ловля проходить за допомогою поплавковою або донною снасті. Волосінь повинна бути вкрай непримітна, а там, де водяться великі особини, ще й максимально міцна. Найперспективнішою приманкою є бойли. Бажаємо вам приємно провести час на риболовлі.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 4349 times

Контакти