Як правильно підкормлювати карасяЗакони рибалки диктують нам головна і основне умова для успішного клювання - підкормлювання. Саме, завдяки їй можливо зловити великих особин. Наприклад, ловля карася, такого простого на вигляд. Звичайно, є варіанти лову карася і без неї, але буде клювати всяка дрібниця. А будь-який рибалка, навіть початківець, мріє про хороший і великий улов.

Так от, щоб ловля карася виявилася вдалою, треба заманити в пастку крупного карася, для цього потрібна особлива прикормка для карася, що складається з перловки (перлової крупи), пшона, гороху і краплі анісового масла. Розпаривши перлову крупу в теплій воді, додайте таку ж кількість пшона, а гороху в два рази менше від загальної маси. Суміш настоюється дві години, зливається зайва вода, капаємо краплю анісового масла і знову добре перемішуєм.

Якщо суміш-підгодовування вийшла густа що не розсипчастою, то можна додати трохи піску. Підгодовувати можна тільки один раз перед самим початком лову і не більше 250 г на місце. Другий раз, йдучи додому, можна кинути у воду залишок прикормки. Це потрібно для того, щоб завтра, вже будучи на цьому ж місці, риба вже була "підготовлена" і приманити для лову. У цей день "годувати" не варто.

 

Таким чином, рибу підгодовувати необхідно через 1 день протягом місяця наприклад, і потім вона вже самостійно буде припливати в ваше улюбленої місце, щоб підкріпитися.

Успішного улову карасів!

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 3570 times

Контакти