Ловля карася на фідерПіймати хорошого екземпляра карася - завжди приємно. Вдала ловля карася на початку осені залежить від багатьох чинників. У першу чергу це погодні умови, від яких ця риба дуже залежить. Зміни погоди негативно позначаються на ловлю карася, однак для України характерний плавний перехід між сезонами, з чим нам дуже пощастило. У цій статті ми розповімо вам про особливості лову карася, на фідер на початку осені.

Де і коли ловити карася осіню


З настанням вересня, може здатися, що активність карася йде на спад, проте це не так. У глибоких водоймах, добре насичених киснем фауна дуже активна. Особливо карась срібний, буде ловитися в річечках з невеликим плином і рельєфним дном. Найкращим часом для лову карася буде перша половина дня, особливо в сонячну погоду, коли водоймище починає прогріватися. У цей час річкова риба буде активно годуватися, готуючись до холодної пори року.

Підбір снасті для ловлі карася на фідер осіню


Фідер представляє з себе поліпшену донну вудку з прикріпленою до неї, годівницею. На карася зазвичай беруть вудилище легкого або середнього класу, довжиною 2-3 метра, залежно від сили течії. Безінерційна котушка - завжди вірний вибір.

На карася зазвичай беруть плетену волосінь 0.1-0.15 мм в діаметрі, котушка береться на 3000 оборотів. Повідець краще взяти товстіший, зі звичайної волосіні, діаметром 0.15-0.18мм, з гачками №7-13. Так як для лову карася на донку зазвичай вибирають більш-менш спокійні водойми, годівницю беруть легку, від 40 до 60 грам. Тип годівниці вибирайте на ваш смак, відмінно підійдуть патерностер, трубочка-протизакручувач або хороші петльові системи.

 

Прикормка для ловлі карася на фідер


Наступним важливим пунктом є підбір або приготування прикормки. У першу чергу, підгодовування ні в якому разі не повинна наситити рибу, а тільки залучити і розіграти в ній апетит. В'язка частина підгодовування не повинна перевищувати 10% її складових, щоб корм мав можливість вільно розпадатися досягнувши дна. Перш ніж закинути снасті, рибу краще попередньо підгодувати, так як корм без грузила, набагато краще приверне рибу. Годівниця ж виконує функцію утримування її на місці лову.

Для успішного лову, необхідно, щоб підгодовування містила інгредієнти, які будуть використовуватися в якості насадки. Кукурудза, черв'яки, опариш, мотиль, тісто відмінно підійдуть для насадки, невелика їх частина повинна бути в годівниці. Найефективніше використовувати суміші інгредієнтів для насадки, так звані «бутерброди», що дозволить напевно догодити смаку місцевої риби.

Осіню, карась не буде проявляти сильної активності, тому слід заздалегідь підібрати місце лову. Риба буде триматися невеликими косяками. Найбільше карася буде у водоймах з м'яким, мулистим або рельєфним дном, які служать рибі укриттям. У цьому місяці беремо якомога більше наживок тваринного походження. Риба буде вестися куди краще на більш калорійну їжу. Основним плюсом лову карася на фідер є те, що рибу можна буде ловити на великій відстані від берега, роблячи акцент на одному, добре підгодованому місці. Бажаємо вам великого улову цієї чудової і смачної риби, і приємного проведення часу наодинці з природою.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 925 times

Контакти