Рибалка на бичка

 Як, коли і на що ловити бичка?

 

Кожен, хто приїжджав відпочивати на море і вирушав на риболовлю, обов'язково виловлював бичка. Ну а місцеві рибалки, які живуть біля моря, ловлять цю рибу в зимовий і літній час. Бичок цікавий ще й тим, що ловити його можна і в морі, і в річці.

 

Риболовля на морі і річці


В Азовському морі, налічується найбільша кількість різновидів бичка. Погодні умови впливають на місце розташування риби і її активність. У спеку, при сильному вітрі і штормі, бичок йде в море і тримається на глибині. І, навпаки, коли штиль на морі і прохолода, накопичується в прибережній зоні. Він, в основному, знаходиться на дні і насадку при лові необхідно подавати туди, злегка граючи, провокуючи на атаку. Ловля бичка з човна - оптимальний варіант, половивши на одному місці, переміщаються далі, в пошуку риби. Пірси, крутий берег, так само є відмінними місцями для риболовлі.

Чорне море - так само є місцем активного лову бичка. Кам'янисте дно, улюблене місце його проживання. Тому під час рибної ловлі, шукати бичка потрібно в тих місцях.

На глибині, бичка ловлять на річці. Ареалом проживання бичка є глибокі місця. Кам'янисте дно, покрите піском, корчами, де бичок ховається в норах. Глибокі місця краще обловлювати за допомогою човна, переміщаючись з одного місця на інше, в пошуках риби. Ловити бичка можна і з берега, вибираючи глибокі вири.

 

Кращий час для лову


Промишляють бичка цілий рік, але взимку він йде далеко від берегової лінії, на глибину. З настанням теплих днів, навесні, повертається до берега. Осінній лов- найбільш інтенсивний і цікавий. Готуючись до холодів, бичок набирає вагу, його жор збільшується. Вечірня і ранкова зорі - час інтенсивної лову бичка. Ловитися він і в нічний час.

 

Улюблені наживки


Бычок хищная рыба, предпочитает животные наживки. Не откажется от нарезанной рыбы, червя, мяса мидии, куриной печени и др. На рыбалку берут несколько видов наживки, так как аппетит у рыбы часто меняется.

 

Чим ловити бичка


Ловитися бичок як на традиційні для нас оснащення, так і незвичайні. При ловлі на човні, зазвичай застосовують волосінь середньої товщини і гачки № 8-10. Чіпляють невеликий грузик і кілька повідків. Намотують волосінь на палець, опускаючи, злегка посмикують. З берега ловлять донною снастю або поплавцевою вудкою, на аналогічну оснащення. При ловлі на спінінг, приманками служать: черв'яки і рибки з силікону, твістор розрізані навпіл.

Контакти