Виктор

Виктор

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пеллетс - коропова прикормка, яка спочатку була створена для прикормки форелі і лосося на спеціалізованих рибних фермах. Але з огляду на високий попит на цю прикормку, її почали використовувати і для приманки коропів.

Як варити живих раків?

Варені раки по праву вважаються справжнім делікатесом. Вони виступають джерелами чистого білка, який легко засвоюється. При цьому вміст жиру в м'ясі мінімально. Але, не знаючи, як варити раків, можна перетворити цінний дієтичний продукт в справжня отрута.

Бажання розширити свої можливості на водоймі спонукає власників човнів до важливого завдання - придбання човнового мотора.

Початківець рибалка, перш ніж бігти в магазин за вудками, повинен визначитися, для чого йому це потрібно. Існує маса людей, для яких риболовля - це просто приємне проведення часу на природі біля води з вудкою в руках.

Настало довгоочікуване літо для рибалок, які люблять саме річну рибалку. Безумовно, вона дуже відрізняється від риболовлі в будь-яку іншу пору року.

Зараз є просто величезний вибір різних пристосувань і аксесуарів для рибного лову, щоб риболовля була в задоволення і істинним відпочинком. Однією з головних складових риболовлі є волосінь.

Сторінка 1 з 20

Контакти