Виктор

Виктор

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Осінні теплі дні дозволяють нам ще планувати відпочинок з сім'єю і друзями на природі. Так чому б не порибалити на Київському морі в заміському комплексі "Джинтама-Бриз"? Комплекс знаходиться всього в 30 км. від Києва, на закритій території. 

Як вибрати карповий намет, щоб потім можна було без зайвих проблем насолоджуватися риболовлею на коропа? Як розібратися з усіма брендами, вибрати найкращий намет та за нормальною ціною? В цьому ми і допоможемо вам розібратися: легко, просто і без зайвих нервів. Сідайте зручніше і записуйте лайфхаки, які допоможуть вам вибрати карповий намет.

Пеллетс - коропова прикормка, яка спочатку була створена для прикормки форелі і лосося на спеціалізованих рибних фермах. Але з огляду на високий попит на цю прикормку, її почали використовувати і для приманки коропів.

Як варити живих раків?

Варені раки по праву вважаються справжнім делікатесом. Вони виступають джерелами чистого білка, який легко засвоюється. При цьому вміст жиру в м'ясі мінімально. Але, не знаючи, як варити раків, можна перетворити цінний дієтичний продукт в справжня отрута.

Бажання розширити свої можливості на водоймі спонукає власників човнів до важливого завдання - придбання човнового мотора.

Початківець рибалка, перш ніж бігти в магазин за вудками, повинен визначитися, для чого йому це потрібно. Існує маса людей, для яких риболовля - це просто приємне проведення часу на природі біля води з вудкою в руках.

Сторінка 1 з 20

Контакти