Від грамотно обраного місця лову безпосередньо залежить скільки риби ви знайдете і взагалі, наскільки успішною буде рибалка. А ось сам вибір залежить від безлічі факторів.

Рибалки - народ невгамовний. Навіть саму уловисту наживку вони намагаються вдосконалити. Часом дуже незвичайними способами. Відомо, наприклад, що рибакі- «новатори» в деяких місцях ловлять карася на хробака з запахом гасу.

Чи не кожен рибалка зможе ловити на коника. І справа тут зовсім не в складності використання цієї насадки - ловити на неї просто. Коник навряд чи зацікавить тих, хто звик набивати садки карасями на платних водоймах.

Кожному під час поїздки до річки Десна хочеться скупатися, позасмагати під сонцем, посмажити м'ясо на багатті і дивитися на чудові краєвиди природи.

Риболовля, по істині чоловіче заняття, що стало складним і важким церемонією, що допомагає зупинитися, озирнутися і подумати. Дана стаття допоможе новачкам зрозуміти що до чого в світі рибальської лову.

Результат улову в більшій мірі залежить не від рибальського досвіду, і не від гарної погоди і настрою рибалки, а від рибальських снастей. Нові технології крокують вперед і різноманітність снастей і вудок зростає. Кожен рибалка зможе підібрати зручну вудку або спорядження.

Перловка (перлова каша) - одна з найбільш широко використовуваних в рибальстві наживок, на приготування якої не потрібно багато сил і часу.

Морська рибалка необов'язково має на увазі вихід на судні в відкрите море. Хороший улов можна забезпечити і риболовлею з берега. Потрібно підібрати необхідне спорядження, рельєфність берегової лінії і вперед за уловом!

Окунь є активною і стайной рибою, тому під час активного жора мальок вважається першочерговою метою, а балансир стає більш ефективною приманкою, яка надає можливість отримати великий улов.

Пеллетс - коропова прикормка, яка спочатку була створена для прикормки форелі і лосося на спеціалізованих рибних фермах. Але з огляду на високий попит на цю прикормку, її почали використовувати і для приманки коропів.

Варені раки по праву вважаються справжнім делікатесом. Вони виступають джерелами чистого білка, який легко засвоюється. При цьому вміст жиру в м'ясі мінімально. Але, не знаючи, як варити раків, можна перетворити цінний дієтичний продукт в справжня отрута.

Бажання розширити свої можливості на водоймі спонукає власників човнів до важливого завдання - придбання човнового мотора.

Початківець рибалка, перш ніж бігти в магазин за вудками, повинен визначитися, для чого йому це потрібно. Існує маса людей, для яких риболовля - це просто приємне проведення часу на природі біля води з вудкою в руках.

Настало довгоочікуване літо для рибалок, які люблять саме річну рибалку. Безумовно, вона дуже відрізняється від риболовлі в будь-яку іншу пору року.

Зараз є просто величезний вибір різних пристосувань і аксесуарів для рибного лову, щоб риболовля була в задоволення і істинним відпочинком. Однією з головних складових риболовлі є волосінь.

Контакти