У статті ви дізнаєтеся: для чого готувати мастирку, як її правильно використовувати як підгодовування та насадку, як зберігати невикористану масу без втрати її основних властивостей, і навчимо готувати мастирку, навіть по-секрету поділимося найходовішими рецептами приготування мастирки!

У статті ви дізнаєтеся: правила лову карася влітку, підберемо разом снасті для лову карася, навчимося вибирати літнє підгодовування на карася. Декілька нехитрих правил і у вас на гачку трофейний карась. Поїхали!

У статті ви дізнаєтеся: які приманки на карася найбільш уловисті, розберемо наживки та насадки для карася, які є найефективнішими. А також підберемо вам найсмачніші приманки, які любить карась, і точно клюне на вашу вудку!

У статті ви дізнаєтеся: коли ж починається клювання карася навесні, ми розповімо вам про важливі нюанси риболовлі на карася напровесні, на що слід звернути увагу, які насадки і наживки підійдуть навесні на карася. Поговоримо про рибалку пізньої весни, підберемо разом снасті для лову карася.

У статті ви дізнаєтеся: ми розберемо з вами всі плюси та мінуси цієї снасті, підберемо підгодовування та насадку на карася для цієї снасті, а також навчимо вас, як зробити снасть "вбивця карася" своїми руками в домашніх умовах.

У статті ви дізнаєтеся: з яких компонентів складається підгодовування для карася, які добавки потрібно підібрати для підгодовування, поговоримо про ароматизаторів, які додають до підгодовування на карася, розберемо як правильно підгодовувати карася в ставку, і приготуємо разом найкраще підгодовування для карася в домашніх умовах.

Фідер - це дуже активний вид лову риби, який передбачає часті перекидання, які допомагають зосередити багато корму в одному певному місці, що звичайно ж приваблює будь-яку рибу .

Для лову мирної та хижої риби використовуються різні види снастей. Через це для комфорту виділяють різноманітні види риболовлі.

Рибалка на коропа завжди залежить від пори року, погоди, типу водоймища і тому вимагає використання різних видів снастей. Кожен рибалка від новачка до досвідченого майстра повинен вміти використовувати різні типи снастей для риболовлі на коропа.

Короп - хитра, обережна та спостережлива риба, яку хоче зловити кожен рибалка. Про трофейний екземпляр мріє кожен, щоб зловити коропа треба знати, де шукати його на водоймі? На які ознаки слід звертати увагу?

Приготувати смачно скумбрію в маринаді та здивувати гостей – це не так уже й складно, як ви думаєте. Головне приготувати вдалий маринад, і ваша скумбрія вийти божественною.

У статті ви дізнаєтеся: як правильно смажити рибу, рецепт і етапи приготування смачної, смаженої риби. А також вас чекає кілька відео рецептів.

У статті ви дізнаєтеся: швидкі способи чистки окуня в домашніх умовах, а також отримаєте декілька відео інструкцій для закріплення матеріалу.

У статті ви дізнаєтеся: як приготувати тараньку з карася в домашніх умовах, отримаєте кілька рецептів, інструкцій і відеоуроків з приготування тарані в домашніх умовах.

У статті ви дізнаєтеся: як вибрати зимові рукавички, дізнаєтеся правила за якими можете вибрати відмінні рукавички на риболовлю, розглянемо матеріали і різні конструкції рукавичок для зимової риболовлі.