Ловля коропа на флет - ефективний спосіб зловити рибу на дні, в стоячій воді. Полювання на коропа вимагає особливої ​​вправності, хитрості. В основному восени, коли вже повітря не таке тепле, короп осідає на дно і там же годується. Тому ловля на флет дуже цікавий і головне ефективний метод при полюванні на коропа.

У даній статті ви дізнаєтеся: що таке флет, як правильно використовувати цей метод при ловлі коропа, варіанти оснащення, всі плюси ловлі коропа на даний метод.

Риболовля на коропа свого роду пригода, азарт, мисливство та безліч вражень. Короп - в основному волелюбна, обережна, дуже хитра риба, поведінку якої складно передбачити. Тому якщо ви зловили коропа, то отримаєте не тільки смачну рибу, але й цінний трофей, а також повагу від друзів рибалок. 

Last modified on Середа, 16 вересня 2020 19:37

Як вибрати карповий намет, щоб потім можна було без зайвих проблем насолоджуватися риболовлею на коропа? Як розібратися з усіма брендами, вибрати найкращий намет та за нормальною ціною? В цьому ми і допоможемо вам розібратися: легко, просто і без зайвих нервів. Сідайте зручніше і записуйте лайфхаки, які допоможуть вам вибрати карповий намет.

Last modified on П'ятниця, 18 вересня 2020 19:16
Last modified on Четвер, 09 липня 2020 13:07
Last modified on Четвер, 09 липня 2020 12:53

Після того як риба потрапила на гачок рибалки і була витягнута з води, залишається ще одна важлива проблема - як її правильно умертвити, очистити і зберігати, не зіпсувавши при цьому її якість і свіжість?

Last modified on Середа, 08 липня 2020 15:12
Last modified on Середа, 08 липня 2020 15:09

Поява в торговій мережі широкого асортименту різного виду штучних насадок дозволяє любителям поповнити свій рибальський ящик найостаннішими розробками.

Last modified on Середа, 08 липня 2020 11:45

Багато людей, одержимі пристрастю до риболовлі, постійно стикаються з проблемою де і як сушити спійману рибу.

Last modified on Середа, 08 липня 2020 11:41

Від грамотно обраного місця лову безпосередньо залежить скільки риби ви знайдете і взагалі, наскільки успішною буде рибалка. А ось сам вибір залежить від безлічі факторів.

Last modified on Вівторок, 07 липня 2020 12:26

Рибалки - народ невгамовний. Навіть саму уловисту наживку вони намагаються вдосконалити. Часом дуже незвичайними способами. Відомо, наприклад, що рибакі- «новатори» в деяких місцях ловлять карася на хробака з запахом гасу.

Last modified on Середа, 01 липня 2020 15:54

Чи не кожен рибалка зможе ловити на коника. І справа тут зовсім не в складності використання цієї насадки - ловити на неї просто. Коник навряд чи зацікавить тих, хто звик набивати садки карасями на платних водоймах.

Last modified on Середа, 01 липня 2020 15:47

Кожному під час поїздки до річки Десна хочеться скупатися, позасмагати під сонцем, посмажити м'ясо на багатті і дивитися на чудові краєвиди природи.

Last modified on Середа, 01 липня 2020 15:39

Риболовля, по істині чоловіче заняття, що стало складним і важким церемонією, що допомагає зупинитися, озирнутися і подумати. Дана стаття допоможе новачкам зрозуміти що до чого в світі рибальської лову.

Результат улову в більшій мірі залежить не від рибальського досвіду, і не від гарної погоди і настрою рибалки, а від рибальських снастей. Нові технології крокують вперед і різноманітність снастей і вудок зростає. Кожен рибалка зможе підібрати зручну вудку або спорядження.

Last modified on П'ятниця, 19 червня 2020 20:13

Контакти