У статті ви дізнаєтеся: як правильно і швидко засолити форель в домашніх умовах, розповімо секрети фірмового засолювання червоної риби, а також надамо вам ТОП 10 рецептів, як засолити форель в домашніх умовах. Ви зможете заощадити гроші, час і нерви, а також з легкістю здивуєте своїх рідних соковитими, смачними закусками з червоної риби. А коли ваші гості ще дізнаються, що ви самі засолили форель в домашніх умовах, точно попросять поділиться хоча б одним секретним рецептом.

У статті ви дізнаєтеся: всі секрети вибору кращого воблера, щоб зловити щуку, ми розповімо вам про ТОП-10 кращих воблерів на щуку, які є фаворитами багатьох професійних рибалок.

Ловля коропа на флет - ефективний спосіб зловити рибу на дні, в стоячій воді. Полювання на коропа вимагає особливої ​​вправності, хитрості. В основному восени, коли вже повітря не таке тепле, короп осідає на дно і там же годується. Тому ловля на флет дуже цікавий і головне ефективний метод при полюванні на коропа.

У даній статті ви дізнаєтеся: що таке флет, як правильно використовувати цей метод при ловлі коропа, варіанти оснащення, всі плюси ловлі коропа на даний метод.

Риболовля на коропа свого роду пригода, азарт, мисливство та безліч вражень. Короп - в основному волелюбна, обережна, дуже хитра риба, поведінку якої складно передбачити. Тому якщо ви зловили коропа, то отримаєте не тільки смачну рибу, але й цінний трофей, а також повагу від друзів рибалок. 

Як вибрати карповий намет, щоб потім можна було без зайвих проблем насолоджуватися риболовлею на коропа? Як розібратися з усіма брендами, вибрати найкращий намет та за нормальною ціною? В цьому ми і допоможемо вам розібратися: легко, просто і без зайвих нервів. Сідайте зручніше і записуйте лайфхаки, які допоможуть вам вибрати карповий намет.

Після того як риба потрапила на гачок рибалки і була витягнута з води, залишається ще одна важлива проблема - як її правильно умертвити, очистити і зберігати, не зіпсувавши при цьому її якість і свіжість?

Поява в торговій мережі широкого асортименту різного виду штучних насадок дозволяє любителям поповнити свій рибальський ящик найостаннішими розробками.

Багато людей, одержимі пристрастю до риболовлі, постійно стикаються з проблемою де і як сушити спійману рибу.

Від грамотно обраного місця лову безпосередньо залежить скільки риби ви знайдете і взагалі, наскільки успішною буде рибалка. А ось сам вибір залежить від безлічі факторів.

Рибалки - народ невгамовний. Навіть саму уловисту наживку вони намагаються вдосконалити. Часом дуже незвичайними способами. Відомо, наприклад, що рибакі- «новатори» в деяких місцях ловлять карася на хробака з запахом гасу.

Чи не кожен рибалка зможе ловити на коника. І справа тут зовсім не в складності використання цієї насадки - ловити на неї просто. Коник навряд чи зацікавить тих, хто звик набивати садки карасями на платних водоймах.

Кожному під час поїздки до річки Десна хочеться скупатися, позасмагати під сонцем, посмажити м'ясо на багатті і дивитися на чудові краєвиди природи.

Контакти