Ловля коропа на флет - ефективний спосіб зловити рибу на дні, в стоячій воді. Полювання на коропа вимагає особливої ​​вправності, хитрості. В основному восени, коли вже повітря не таке тепле, короп осідає на дно і там же годується. Тому ловля на флет дуже цікавий і головне ефективний метод при полюванні на коропа.

У даній статті ви дізнаєтеся: що таке флет, як правильно використовувати цей метод при ловлі коропа, варіанти оснащення, всі плюси ловлі коропа на даний метод.

Риболовля на коропа свого роду пригода, азарт, мисливство та безліч вражень. Короп - в основному волелюбна, обережна, дуже хитра риба, поведінку якої складно передбачити. Тому якщо ви зловили коропа, то отримаєте не тільки смачну рибу, але й цінний трофей, а також повагу від друзів рибалок. 

Last modified on Середа, 16 вересня 2020 19:37

Осінні теплі дні дозволяють нам ще планувати відпочинок з сім'єю і друзями на природі. Так чому б не порибалити на Київському морі в заміському комплексі "Джинтама-Бриз"? Комплекс знаходиться всього в 30 км. від Києва, на закритій території. 

Контакти