Для лову мирної та хижої риби використовуються різні види снастей. Через це для комфорту виділяють різноманітні види риболовлі.

Рибалка – це улюблене хобі не тільки багатьох чоловіків, а й жінок. Але дуже важливо знати не тільки все про рибу, снасті та підгодовування, але і про те ДЕ і КОЛИ можна ловити рибу в різні сезони, щоб не потрапити на штрафи.

Раніше рибаки через поганий розвиток культури рибалки не ділили спінінги за потужністю та класом. Вони одним вудилищем ловили всі види хижої риби у всіх умовах. Це, ясна річ, було не дуже ефективно.

Рибалка на коропа завжди залежить від пори року, погоди, типу водоймища і тому вимагає використання різних видів снастей. Кожен рибалка від новачка до досвідченого майстра повинен вміти використовувати різні типи снастей для риболовлі на коропа.

Короп - хитра, обережна та спостережлива риба, яку хоче зловити кожен рибалка. Про трофейний екземпляр мріє кожен, щоб зловити коропа треба знати, де шукати його на водоймі? На які ознаки слід звертати увагу?

Приготувати смачно скумбрію в маринаді та здивувати гостей – це не так уже й складно, як ви думаєте. Головне приготувати вдалий маринад, і ваша скумбрія вийти божественною.

У статті ви дізнаєтеся: як правильно смажити рибу, рецепт і етапи приготування смачної, смаженої риби. А також вас чекає кілька відео рецептів.

У статті ви дізнаєтеся: швидкі способи чистки окуня в домашніх умовах, а також отримаєте декілька відео інструкцій для закріплення матеріалу.

У статті ви дізнаєтеся: як приготувати тараньку з карася в домашніх умовах, отримаєте кілька рецептів, інструкцій і відеоуроків з приготування тарані в домашніх умовах.

У статті ви дізнаєтеся: як вибрати зимові рукавички, дізнаєтеся правила за якими можете вибрати відмінні рукавички на риболовлю, розглянемо матеріали і різні конструкції рукавичок для зимової риболовлі.

У статті ви дізнаєтеся: 5 нових рецептів, як засолити скумбрію в домашніх умовах, тому запасайтеся блокнотом, ручкою і записуйте рецепти! А також розповімо, як же підготувати скумбрію правильно до посолу і розкриємо всі секрети.

У статті ви дізнаєтеся: яку рибу можна зловити на Чорному морі, де і коли найкраще рибалити на морі, на що краще ловити рибу в Одесі, розберемо як правильно рибалити на Чорному морі з берега і з човна.

У статті ви дізнаєтеся: як же вибрати фідерне вудилище і снасті для лову коропа, розберемо докладно що таке фідер, а також підберемо фідер для трофейних екземплярів коропа і розберемо найпопулярніші способи лову коропа на фідер.

У цій статті ви дізнаєтеся: для чого рибалці потрібна термобілизна, особливості термобілизни, як вибрати термобілизну для риболовлі, отримаєте поради по догляду за такою білизною.