У статті ви дізнаєтеся: як приготувати тараньку з карася в домашніх умовах, отримаєте кілька рецептів, інструкцій і відеоуроків з приготування тарані в домашніх умовах.

У статті ви дізнаєтеся: основні характеристики Білого амура, також дізнаємося про особливості лову білого амура, методи лову, а також зможете навчитися підбирати правильні снасті і прикормку для даної трофейної риби.

У статті ви дізнаєтеся: як вибрати зимові рукавички, дізнаєтеся правила за якими можете вибрати відмінні рукавички на риболовлю, розглянемо матеріали і різні конструкції рукавичок для зимової риболовлі.

У статті ви дізнаєтеся: 5 нових рецептів, як засолити скумбрію в домашніх умовах, тому запасайтеся блокнотом, ручкою і записуйте рецепти! А також розповімо, як же підготувати скумбрію правильно до посолу і розкриємо всі секрети.

У статті ви дізнаєтеся: яку рибу можна зловити на Чорному морі, де і коли найкраще рибалити на морі, на що краще ловити рибу в Одесі, розберемо як правильно рибалити на Чорному морі з берега і з човна.

У статті ви дізнаєтеся: як же вибрати фідерне вудилище і снасті для лову коропа, розберемо докладно що таке фідер, а також підберемо фідер для трофейних екземплярів коропа і розберемо найпопулярніші способи лову коропа на фідер.

У цій статті ви дізнаєтеся: для чого рибалці потрібна термобілизна, особливості термобілизни, як вибрати термобілизну для риболовлі, отримаєте поради по догляду за такою білизною.

У статті ви дізнаєтеся: коли необхідно очистити водойму, способи очищення водойми, категорії забруднення озера і будь-якого іншого водоймища, зможете поставити "діагноз" своїй водоймі, а також вас чекає відео про те, як саме проходить процедура очищення озера від мулу.

Рибоводи, як правило, працюють в складі невеликої команди, займаючись розведенням, вирощуванням та збиранням риби і молюсків. Це певний процес, також відомий як аквакультура, необхідний для харчової промисловості. Деякі рибоводи вирощують водних мешканців в озерах і річках для рибного лову або в декоративних ставках.

У статті ви дізнаєтеся: навіщо рибалці потрібні окуляри, і можна вирушати на риболовлю без очок. Особливості поляризаційних окулярів, які краще для риболовлі купити, а також рейтинг поляризаційних окулярів від дешевих, до найдорожчих.

У статті ви дізнаєтеся: як правильно підбирати ароматизатори для успішної риболовлі, як приготувати ароматизатори своїми руками, розберемо складу ароматизаторів.

У статті ви дізнаєтеся: Як правильно організувати відпочинок біля водойми, як зібрати аптечку, як правильно поставити намет, розпалити багаття і організувати правильно зону для відпочинку.

Літня риболовля - це романтика, особлива атмосфера, найкрасивіші заходи й світанки, тепло і трофейний улов. Літня погода дозволяє вибирати будь-який час дня і ночі для риболовлі. А ще таку риболовлю можна спокійно поєднувати з відпочинком на природі.

Досвідчені рибалки знають, що в своїй більшості влітку закінчується нерест, і можна ловити рибу на будь-які снасті, обмеження усі зняті.

У статті ви дізнаєтеся: як засолити рибу для суші, детальний рецепт приготування червоної риби. Отримаєте покроковий рецепт з фото, по якому зможете приготувати філе риби для суші. А також вас чекає цікаве відео з додатковим рецептом соління риби для суші.

Контакти