Підписуйся на наш канал в Telegram!

Как спастись от комаров

Як врятуватися від надокучливих комах без шкоди здоров'ю?

Як тільки на вулиці стає тепло, всі починають боятися нічного часу. Особливо важко, коли їдеш на море, а там літають вони.

Комаров не любить ніхто. І правильно, адже користі від них мало. Поласувати кровиночки поспішають тільки самки. Їм необхідно вигодовувати своє потомство, а для цього їм потрібна людська кров, яка багата білком.

Звичайно, неприємно, коли це створення літає навколо нас, особливо їх писк набридає найбільше, адже через нього доводиться прокидатися навіть під час глибокого сну, що не є корисним для організму. Для того, щоб захиститися від несприятливих комах є маса захисних засобів. І зараз можна прочитати їх короткий опис.

Існують уловлювачі комарів. Вони ваблять цих комах до себе, а потім втягують в себе. Завдяки сильному потоку повітря в даному приладі, вибратися комар не зможе. Це безпечний засіб при боротьбі з комарами навіть в присутності маленьких дітей.

Інший не менш безпечний засіб, це антимоскітними костюм.

Ліхтар для комарів і антимоскітні лампи. Їх дія подібна. Ліхтар можна встановлювати навіть на вулиці, тоді він буде і висвітлювати доріжку біля входу в будинок, і захищати від пролітають туди мошок, метеликів, комарів. А лампа притягує до себе завдяки теплу, видаваному і вабить комара. Сітка пропускає через себе малий розряд струму, торкаючись до якої комар гине. Вони також є абсолютно безпечними при знаходженні в кімнаті дітей.

 

Але від комарів є й користь. За даними досліджень, комар відомий тим, що добре відсмоктує погану кров, як і п'явки. Він сідає нема на найніжніше і незахищене місце. Його хоботок досить гострий, щоб прокусити крізь тканину. Він вибирає для укусу хворі місця у людини. А якщо вихід різних шлаків і непотрібних речовин з організму затримується, неприємні запахи, які виходять від тіла, будуть вабити до себе цих комах. Хворі місця видають також певні запахи, і комар їх відчуває. Так що причини того, що когось постійно кусають комарі, може критися в проблемах зі здоров'ям.

Головне - не розчісуйте укуси, а змащуйте їх, наприклад, содою, це знизить бажання почухати, і знизить ризик зараження інфекцією.

Не бійтеся комарів, якщо вони все-таки вкусили, але і не забувайте про засоби захисту!

Підписуйся на наш канал в Telegram!
Read 338 times