Як вибрати надувного човнаРибалки і любителі водних прогулянок не приховують, якою популярністю у них користуються надувні човни. Це прекрасна альтернатива стаціонарних плавзасобів, що вимагає особливих умов транспортування і зберігання. На відміну від традиційної човни, надувне судно можна з легкістю перевозити в багажнику автомобіля і зберігати в міській квартирі. На сьогоднішній день на ринку можна придбати надувні моделі будь-яких розмірів, виготовлені не тільки з гуми, але і полівінілхлориду (ПВХ). Даний матеріал характеризується більш високим ступенем зносостійкості і міцності при меншій вазі.

Оптимальним варіантом є армований ПВХ. Він може включати кілька захисних шарів, що оберігають човен від деформацій і пробоїн. Зрозуміло, чим більше таких шарів, тим судно важче; тому при виборі плавзасоби цю обставину необхідно враховувати. Кожен тип човна повинен володіти відповідною щільністю матеріалу, з якого вона виготовлена.

Наприклад, у гребних версій цей показник варіюється від 700 до 750 г/м?; у весільних - моторних порядку 950 г/м?; у моторних - +1050 г/м? і більше.

Не допускається оснащення двигуном плавзасоби з малою щільністю. Це знижує їх стійкість на воді і багате самими непередбачуваними наслідками. Надувні човни пвх можуть мати як зварні, так і клеєні шви. При покупці ретельно перевіряють їх якість на предмет герметичності і симетричності. Також варто звернути увагу на форму і розмір бортів. Якщо борт занадто малий, то хвиля буде постійно перехоплює через нього, а занадто великий утруднить маневреність, особливо при вітрі. Щоб човен успішно гасив зустрічну хвилю, його ніс повинен бути трохи піднятий. Наявність обхвату по периметру судна також бажано. Це знизить ймовірність потрапляння води всередину при великому хвилюванні. Крім того, на обхват рибалки нерідко кріплять рибальські снасті.

 

Досвідчені користувачі знають, що, крім технічних характеристик, має значення також колір, в який пофарбовано плавзасіб. Сьогодні виробники поставляють на ринок човни ПВХ різних забарвлень. Наприклад, для заболочених місць більше підійдуть темні тони, на яких не так помітна грязь і мул, періодично налипає на борт. Здійснювати прогулянки по чистим водоймам приємніше в човні, пофарбованої в світлі кольори. До того ж такий корпус менше нагрівається на сонці. Що стосується «камуфляжу», сьогодні це вже не сприймається як екзотика; особливо його воліють мисливці, що вистежують дичину.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 168 times

 

Контакты

Email: info@fishergo.com.ua

Телефон: (093) 90-83-977

Top