Поради початківцям "воблероманам"Отже, Ви вирішили освоїти таку приманку, як воблер. З чого почати?

Дозволю собі дати кілька порад, які, я сподіваюся, допоможуть Вам не розчаруватися і успішно ловити на воблери.

7 порад для "воблероманів" початківців

  1. Якщо Ви ловите давно, то напевно маєте багато знайомих рибалок, або рибалкою є сусід по дачі. Зрештою, просто йдіть на водойму, придивіться: на що ловлять люди, і приступайте до розпитувань. Не бійтеся, особисто я завжди готовий допомогти ближньому своєму, показати свою коробку і розповісти про воблери.
  2. Він плавно випливає з 1-го. З обережністю ставитеся до порад типу: «Купи собі такий-то воблер і будеш завжди ловити». І навпаки, якщо Ваш консультант починає ставити безліч навідних запитань: «Де збираєшся ловити?», «Кого збираєшся ловити?», «Які снасті маєш на арсеналі?», Поставтеся до його порад з усією серйозністю. Адже кожен питання не пусте, а задається з метою визначити умови Вашої риболовлі. Наприклад, питання про умови лову. Як людина, що використовує воблери близько 5 років, можу сказати, що як для кожного типу водойм, будь то мала річка, велика річка, водосховище, природне озеро або ставок, так і для кожної риби, необхідний свій набір воблерів. Звичайно, деякі приманки будуть присутні в списку для лову не на одному типі водойм, але приманок, які ловлять у всіх водоймах з однаковою ефективністю всі види риб, не існує.
  3. Відразу визначитеся з типом водойми, з якого хочете почати. Найпростіше - спробувати ловити на тому водоймищі, що знаходиться поруч з Вами, нехай навіть і в межах міста. Вивчіть водойму, всі глибини, підходи до води. Коли почнете впевнено почувати себе на ньому, переходите до наступного типу. Впевнено - це якщо кожна друга рибалка на водоймі результативна.
  4. Що Ви хочете ловити? Не починайте зі складних риб, типу головня, жереха, судака. Найпростіший варіант, це почати з найпоширеніших окуня і щуки.
  5. Вийдіть в простори інтернету, уважно вивчіть відгуки про рекомендованих воблерах, подивіться рейтинги, почитайте форуми. Вивчіть детально інформацію про те, які бувають воблери кращі, які найбільше підходять до тієї рибі, з якою Ви вирішили почати.
  6. Пробуйте і експериментуйте. З проводкою воблеров. Які провести рівномірної проводкою, які stop & go, до яких приманок в обов'язковому порядку застосувати ривкову проводку або «твічінг» Якщо не вийшло з яким-небудь воблером, не відкладайте його на дно ящика, занесши в розряд безнадійних. Пробуйте такі приманки при різних погодних умовах, на всіх водоймах, різної прозорості води, присутності течії і без неї.
  7. З обережністю ставитеся до китайських «воблеростроітелей», серед них, звичайно, теж є уловисті приманки, але небезпека в тому, що, наприклад, з партії в 10 штук можуть ловити і дві і одна і жодної. Так само пам'ятайте, що оригінал завжди краще копії і краще купити перевірений бренд, ніж шматок пластмаси, у якого збивається гра на течії або який набирає всередину воду і його доводиться сушити, шукати течі і латати.

Удачи на рибалці

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 267 times