Ловля щуки весноюЗ потеплінням води, щука починає активно переміщатися по водоймі в пошуках вдалого місця для полювання. У квітні, вона починає радувати рибалки своєю активністю, а тому, є одним з найчастіших об'єктів лову. У цій статті, ми розповімо де шукати щуку протягом квітня, як, чим і на що її найкраще ловити. Тепер по порядку.

Коли температура води починає перевищувати +5 градусів, щука починає переміщатися в прибережні ділянки водойми. Там, вона полює за дрібною рибою, постійно перебуваючи на сторожі. Апетит щуки до і після нересту значно підвищується, що на руку рибалкам. Щуку зазвичай можна виявити на глибині до 2 метрів, в ділянках, з густою водною рослинністю. У річках вони тримаються слабкої течії, і меж високих водоростей.

Ловля веснлю, проходить як з човна, так і з берега, проте перший спосіб набагато легше. Велика незручність складають водорості і донні камені, які служать хижачці укриттям, так як за них, дуже часто, чіпляються снасті, можливі обриви волосіні. Вкрай важлива точність закидання, який повинен бути справить прямо до кордону очерету. Закид далі пов'язаний з небезпекою зацепа за водорості, а ближче - знизить вірогідність клювання.

Серед снастей, переважна більшість рибалок воліють спінінг, а серед способів лову - проводку. Приманку або наживку, ведуть прямо по межі водної рослинності з середньою швидкістю. Не варто вести приманку занадто швидко, так як у щуки, в цей час, багатий вибір їжі і вона може вирішити почекати наступну.

Ловити можна як на штучні приманки, самих різних типів і кольорів, так і на живця. Другий спосіб, звичайно ж приносить великі результати. Для нього знадобиться невелика рибка розміром в 7-10 см. Для лову на штучні приманки, відмінно підійдуть великі блешні і самі різні воблери, бажано сріблястих відтінків.

 

Підсікати відразу ж, після першого клювання не рекомендується. Потрібно бути уважним, якщо клювання проходить плавно, а волосінь не поспішає натягатися, значить приманкою зацікавився невеликої екземпляр, який зазвичай, досвідчені рибалки відпускають. Великий, дорослий екземпляр щуки заковтує живця в один укус, відразу, потім, прямуючи в місце своєї засідки. У цьому випадку, якщо котушка початку розмотуватися з великою швидкістю зі старту, зволікати не варто.

Підіб'ємо підсумок. Ловля щуки весною, проходить як з берега так і з човна, однак другий спосіб дозволяє застосувати більшу кількість тактик без небезпеки зацепа і обриву волосіні. Ловля найчастіше проходить на спінінг, а вибір приманок великий, як ніколи. Кращий спосіб лову - в проводку уздовж кордонів водної рослинності. Бажаємо вам приємно провести час за улюбленим заняттям і до зустрічі на риболовлі.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 377 times
Top