флюорокарбонові волосініДля любителів порибалити цікавою новиною буде поява інноваційного виду волосіні. Пристосування для рибного лову з флюорокарбона було винайдено в Японії. На даний момент волосіні з цього матеріалу користуються широкою популярністю в усьому світі.

Перевага флюорокарбонові волосіні в тому, що вона вельми зносостійка і міцна. Досвідчені рибалки підтверджують: матеріал має гарну опірність корозії, без проблем може витримати не тільки дуже низьку, але і дуже високу температуру. Взагалі спочатку флюорокарбон використовувався в нафтопромисловості - звідси випливає висновок, що такий хімічний полімер стійкий до агресивного середовища.

Ще один важливий факт - волосінь з флюрокарбона у воді стає практично ниткою-невидимкою завдяки своєму коефіцієнту заломлення. Для багатьох рибалок, які беруть участь у змаганнях, або просто любителів цього виду водної полювання таку якість стає одним з основоположних при виборі волосіні. Крім того, на відміну від нейлонової, вона і тоне більш ніж в два рази швидше, а це величезний плюс для певних видів лову, наприклад, на поплавкову вудку. До речі, завдяки своїй жорсткості флюорокарбоновую волосінь складно заплутати або перекрутити.

Особливий інтерес до цього волосінєвого матеріалу великий в країнах, де через кліматичні умови найпопулярнішим видом лову залишається традиційна зимова ловля на жерлиці і балансири. Цьому сприяють виняткові якості полімеру полівініліденфториду, з якого виробляється флюорокарбон - "стійкість" до мінусових температур і прозорість. На відміну від нейлонових які втрачають свою міцність вже при -5 ° С, флюорокарбонові волосінь втрачає приблизно лише 3% при -30 ° С.

 

Ще один плюс - матеріал має стійкість до ультрафіолетових променів і практично не вбирає вологу, а значить, структура не руйнується під впливом зовнішніх факторів. Що стосується ціни - справжні японські флюорокарбонові волосіні не можуть бути дешевими. Як мінімум, тому що в Країні Вранішнього Сонця головним критерієм є якість. Не варто плутати рибальську снасть з дешевими нейлоновими волосінями, у яких флюорокарбонові матеріалом покрита лише поверхню. Такі менш помітні у воді, проте за всіма іншими критеріями не відрізняються від нейлонових.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 220 times
Top