Оснащення спінінга для риболовліУ нашій країні величезна кількість шанувальників риболовлі. У кожного з цих людей своя улюблена снасть. Одні користуються поплавцевими вудками, інші - донними. А є ті, які не уявляють собі повноцінного відпочинку без спінінга.
 
Коли купується подібний виріб, до нього підбирається супутнє оснащення. Воно включає в себе кілька основних елементів.

Вудлище


Воно являє собою цільну, секційну або телескопічну конструкцію, додатково комплектується рукояткою, катушкотримачем, пропускними кільцями і «тюльпаном». При виборі зазвичай враховуються певні технічні характеристики:
міцність визначається шляхом вигину вудилища під прямим кутом, даний параметр називається тестової кривої;
лад характеризує жорсткість вироби і цілком залежить від сировини, з якого воно виготовлене, це може бути склопластик, метал, карбон. Яскравим прикладом оснащення з останнього матеріалу є спінінг для твічінга;
довжина залежить від передбачуваного відстані для лову й виду риби, стандартний показник - 3 метри.

 

Котушка


Існують два її типи:

  • мультіплікаторна - має просту конструкцію і легка в користуванні, характеризується тим, що при використанні її барабан обертається. Наочний приклад таких виробів - продукція торгової марки «Невська»;
  • безінерційна - на противагу попередній моделі шпуля тут нерухома, при занедбаності волосінь вільно сходить кільцями з торця барабана.

Приманка


В якості насадки використовують червяк, опариш, тісто, кукурудзу (наживки для ловлі риби), так і штучну оснастку (блешня, воблер, виброхвост, а також інші).

Волосінь


Її діаметр залежить від розміру передбачуваного видобутку і манери проводки. Оптимальним параметром вважається 0,4 мм.
 
Правильно підібрана оснащення є запорукою успішної риболовлі. Вона дозволить ловити спінінгом не тільки комфортно, але і максимально ефективно.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 225 times