Для тих, хто вміє цінувати тишу і красу природи - рибалка найкращий вид відпочинку. Але не можна вважати риболовлю повноцінною, якщо немає гарного улову. Адже саме це головне, чи не так? Головна зброя рибалки - це снасті. Без них рибалка перетвориться на звичайний туристичний похід.

Снасті для лову лососевих рибСеред захоплених риболовлею людей побутують різні думки про те, які повинні бути снасті. Тут є дві крайності. Одні вважають, що хороша снасть практично сама повинна забезпечити улов. Інші зі зневагою ставляться до дорогих і витонченим снастям. Як завжди, правду слід шукати десь посередині.

Прийомів лову так багато, що колекцію снастей можна доповнювати практично нескінченно. Тому кожен вибирає сам, який спосіб лову приваблює, ловлю якої риби він віддає перевагу, і які снасті фінансово доступні. Ловля лососевих риб за допомогою вудки, звичайно, практикується, однак більшість рибалок широко використовують спінінг і нахлист. Спінінг освоїти трохи простіше, ніж нахлист. Але нахлист дає можливість розкрити нові можливості при риболовлі, дозволяє скоротити кількість пересувань. Однак нахлист зручний при лові на відкритих водоймах, береги яких не покриті заростями, в той же час спінінг дає перевагу на важкодоступних ділянках. Є думка, що ловля нахлистом дає улов риби меншого розміру, ніж ловля спінінгом. Однак більше це залежить від того, на рибу якого розміру орієнтується рибалка.

 

Більше того, є любителі фабричних снастей, а хтось любить саморобні. Не завжди саморобна снасть може конкурувати з фабричною, тим не менш, багато хто використовує саморобні штучні мушки і деякі види блешень. Слід зазначити, що для нахлисту частіше доводиться використовувати саморобну або навіть імпортну снасть.

Лососеві риби відносяться до цінних порід, їх лов проводиться в обмеженій кількості. Необхідно ретельно ставитися до якості компонентів, що відповідають за надійність снасті в цілому.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 225 times

 

Контакты

Email: info@fishergo.com.ua

Телефон: (093) 90-83-977

Top