Дешева оснастка для риболовлі

Риболовля - одне з найважливіших хобі в житті багатьох чоловіків. У період активного нагнітання кризи всіма засобами масової інформації, занадто мало душників залишається у простого офісного співробітника. На роботі чекає стрес від наростаючого обсягу завдань, вдома дружина і діти вимагають все більше грошей на задоволення своїх щоденних потреб. Як можна скинути нервове напруження в подібній ситуації чоловікові? Одним з небагатьох дієвих способів є рибалка: відправитися на берег річки і посидіти з вудкою в руках, дивлячись на поплавок або мормишку.

Як вибрати дешеву і якісну оснастку


Але все задоволення може затьмарити невдало підібрана чи дешеве оснащення. Візьмемо, наприклад, котушки - підвищеним ризиком володіє кріплення. Болти в рухомих частинах можуть виготовлятися з дешевої сталі. Тому, при тривалому використанні, виходять з ладу з'єднання. Уявіть собі, як ви тягнете з води рибу своєї мрії, і вона зривається через якогось болтика.

 

Я сам любитель порибалити, і зі мною траплялися самі різні неприємні ситуації, начебто описаної вище. Тому не економте на оснащенні, вибирайте, по можливості, товар брендового виробника. Найбільш якісні зразки виготовляє японська фірма Shimano. Болти, гайки і рухливий вал котушок виробляються з особливо міцної сталі, здатної витримати високі навантаження. (Варто зазначити, що фірма виробляє рухливі елементи не тільки для риболовних снастей, але і для потреб велосипедного спорту. А там навантаження на елементи кріплення в кілька разів перевищує рибальські).

До вибору вудилища також підхід потрібен особливий. Адже вага повинен був мінімальний. Вам особливо буде приємно, коли, провівши кілька годин на руках з вудкою, у вас не будуть нити руки від статичної навантаження. Тут себе відмінно зарекомендували вудилища фірми Grays, що виробляються із сучасних матеріалів, розроблених для космічної промисловості. Вуглецеві пластики останньої серії дають незабутні відчуття рибалці від процесу лову. Практично невагомі, з легованими гайками і кільцями в місцях стику, вони подарують справжнє свято, як любителю, так і професіоналу.

Якщо ж так сталося, що бюджет ваш досить скромний, і ви не маєте можливості купити відмінні снасті, тоді рекомендую провести ревізію вже наявних і замінити рухливі елементи на метизні вироби вітчизняного виробництва. Це дасть вам велику гарантію, що в єдиний вільні день ви не отримаєте додатковий стрес від упущеного улову через якогось болта або гайки.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 229 times
Top