Тісто для насадкиТісто в якості насадки застосовують при лові плотви, карася, лина та іншої мирної риби. Пшеничне борошно заварюють в окропі, розмішують. Потім додають в тісто манну крупу або печиво, і мнуть руками до тих пір, поки тісто не перестане прилипати до рук. Для лову риби на течії, готуйте тісто для насадки так. Опустіть тісто в марлі в киплячу воду на кілька хвилин. Тоді насадка стане пружною, чи не буде злітати з гачка, що дуже важливо при лові риби.

Інший спосіб приготування тіста для насадки. З пшеничного борошна замішують дуже густе тісто. Скачують тісто в кульку, і мнуть руками під тонкою цівкою води з-під крана до тих пір, поки не закінчить змиватися муть (близько 20 хвилин). Обсяг тіста зменшується вдвічі, воно тримається навіть на сильній течії. Додаєте пару крапель анісової, конопляного або нерафінованої соняшникової олії, розминаєте. Готово тісто для насадки.

 

Тісто на насадку - корисні поради
Щоб тісто добре трималося на гачку, в нього потрібно додати подрібнену вату. Якщо ви вже на рибалці, то замість вати підійде шовковиця - водорость нитчатка. Якщо вас здолала уклейка, а ви розраховуєте на ловлю більш великої риби, то потрібно тісто затемнити. Уклёйка зауважує тільки світлі насадки. Додайте в тісто харчовий барвник, наприклад для крашанок, або темний грунт.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 589 times

Контакты