Ловля судака (10)

На самому початку весни виявити судака досить складно. Він значну частину доби перебуває в придонного шарах. Щоб знайти стоянку, багато рибалок користуються ехолотом. Так, до речі, можна виявити стоянку більш дрібної риби.
Жовтень - вельми вдалий місяць для лову такої активної риби як судак. Помітне похолодання місцями тільки підвищило його активність, він вже набрав свою максимальну річну масу і продовжує накопичувати сили до зимового сезону.
Заслуженно возглавляет всё семейство окунёвых, достигая полтора метровой длины и весит при этом, до двадцати килограмм. Судак является хищной рыбой, питается всем, что может поймать, но основным кормом является мелкая рыбёшка.
С наступлением лета судак меняет свое поведение, и многие рыболовы на время перестают охотиться за этим хищником. Летом клев судака не столь стабилен, и на привычных типичных местах он редко проявляет активность.
Перші осінні місяці ознаменуються підвищенням клювання у такої риби, як судак. Великий, екземпляр судака, виступить чудовим уловом для будь-якого рибалки, від дилетанта до професіонала.
До появи силіконових принад, оснащених джиг головками і джига як такого, ловля судака спінінгом була справою запеклих професіоналів. На сьогоднішній день розвиток приманок орієнтованих на цього хижака дає певну фору нашим рибалкам.
Судак – специфический хищник, словить которого мечтает каждый новичок, а рыболовы, регулярно ловящие клыкастого, считаются настоящими гуру и профессионалами. Ловля судака зимой не является исключением и с наскока такую рыбалку не освоить.
Ловля судака на балансир можлива не тільки з льоду, але і з човна, по відкритій воді. Причому той спосіб, про який ми хочемо розповісти, має на увазі ловлю не в схил, а в кидок.
Top