Ловля сома на квок

Великий екземпляр сома - вельми значущих трофей, Яким можна похвалітіся, а фото з ним повісіті на стіну. Ця риба Вже віднерестілася и лініво набірає масу. Спекотно погода негативно впліває на его апетит, риба віддасть предпочтение більш Холодним ділянкам, трімаючісь подалі від мілководь. У цьом місяці знаходится Актуальність ловля цього річкового гіганта с помощью квока з човни. У Цій статті ми розповімо де краще шукати річкового гіганта, як и на что его краще ловити. Тепер по порядку.

Коли ловити сома на квок


Період травень-червень, вважаються Краще місяцямі для лову сома. Із зростанням спеки, риба переміщається Ближче до природних джерел, на відносно Великій глібіні. Глибина закідання в цьом місяці почінається з 5 метрів. Днем шукати его НЕ Варто, Звичайно сом у розпалі дня уходит на велику глибінь и перестає харчуватіся. Найкраще віходити на Риболовля рано вранці або после заходу сонця. Ця риба часто залягає під корчами, Які в Першу Черга Варто відвідаті при наявності човни.

Використання такого нехитрого пристрою як квок, при лові сома значний підвіщіть Шансі дістаті велику особин. Его особлівістю, Фактично Єдиною, є характерними плюхається звук, Який віробляється при вітягуванні квока з поверхні водойми. Если є годину и вміння, можна сделать квок в Домашніх условиях, но Частіше его купують в магазинах. Там смороду продаються в різніх варіаціях, и настійно Радимо віпробуваті его перед ЗАСТОСУВАННЯ.

До ціх пір невідомо чим так Привабливий для сома звук квока. Найпошіренішою теорією є ті, что квок імітує звук, Який відає ця риба. Інстінктівно смороду тягти один до одного, что змушує особин плісті на Почути ним звук, Який пошірюється на велику відстань.

 

Приманка для ловлі сома


Сом добре відомій своими уподобання, так что підібраті насадку для него НЕ складно. Середні екземпляр на качана червня відмінно клюють на п'явки, велику гусеницю або сарану. Вірною насадкою послужать раки, м'ясо птиці або тварини, но найчастіше беруть живу жабу, яка є улюблений ласощі цієї риби.

Снасті для ловлі сома


Для лову цієї риби необхідна Вкрай міцна снасть, яка напевно НЕ обірветься в найвідповідальнішій момент. Зацеп зазвічай відбувається відразу ж, но Виведення часом займає не одну годину. Великі особин НЕ рекомендується затягуваті в човен, а неспішнімі Рівке підтягті ее Ближче, а потім відбуксіруваті до берега. Такоже НЕ рекомендується ловити великого сома поодінці, так як ця риба дуже сильна, и боротьба з ним требует Занадто много зусіль. Хоч це все стосується только трофейних екземплярів, краще, все ж, перестрахуватіся.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 122 times

Контакты