ловля сома на донку

Ловля сома на донку напевно найпошіренішій способ лову цієї риби. Звичайно існують и інші Особливості его лову, як например на спінінг, або квок. Альо самє донна ловля посіла Перше місце, и швідше за все через свою доступність. Аджея можна ловити як з човни, так и з берега, на різніх річках, и будь-який час доби. Особливості, и успіх донного лову сома дуже много залежався від обраних місця передбачуваної ріболовлі. Сом, и особливо великий має свои Укриття в якіх проводити більшу часть свого часу. Такі місця всегда є біля опор мостів, під крутими берегами, де є Досить Великі ями, и в так званні "вірах". На полювання ВІН виходе в основному Ближче до вечора, и начинает в Першу Черга огляд життя без территории. Часто піднімається до самой поверхні и Робить НЕ много шума перекідаючісь у воде показуючі своє біле черево. Потім ВІН Ніби розчиняється у воде, и уходит в пошуках здобічі.

ловля сома донкойcом на донку
Закідаті донку на сома слід біля таких Місць, но не в саму яму, а на виход з неї, а іноді зовсім недалеко від берега. ВІН при полюванні часто підпліває до самого берега пошукаті жаб, Які з вечора приманювала его своим квакання.

Донні вудки на сома Використовують Досить Надійні, втім як и всю іншу оснастку, від Гачка до волосіні. Много сомятніків Використовують відразу декілька донок одночасно, так є более шансів что ВІН Клюні хоч на одну з них.

Гачком для лову сома на донку Використовують як одінарні, так трійнікі. Смороду повінні буті дуже міцні, и гострі. Їх розмір Залежить від наживки на якові збіраєтеся ловити, и від ваги передбачуваності сома.

 

Лісочка підійде діаметром від 0.5 мм до 1 мм, а поводок может буті Спеціальний, з міцного шнура. Такі продаються в магазинах, або з якихось тієї ж волосіні, но діаметром товщі чем основним.

Як стверджують Вчені про нюх сома - воно як у шукачі. І аромат наживки має достаточно велике значення. Деякі бувалі рибалки радян шкірних наживку немного прокоптить над димом від паленого пір'я. Цей запах, як кажуть, дуже подобається сому. І если з клюванням буває слабенько, можна перевіріті и такий метод.

Сама наживка может буті дуже різноманітною, це живець, жаба, черв'яки, молюск, капустянка, та ін Детальніше описано в статті наживки на сома.

Клювання сома, даже не велику буває дуже сильною, и часто вудки зріває з підставки, (если ловите з берега) и ВІН часто підсікає сам собі. Альо підсічку все ж слід делать и Досить різку, оскількі если гачок попала на тверду "зуби-щітку", ВІН может погано засікті сома и ВІН зійде.

Виведення займає найпріємніше місце в донної ловлі сома, и це відбувається всегда по різному. Головне Щоб не зірвався з Гачка.

ТелеграмПодписывайся на наш канал в Telegram.

Read 191 times

Контакты