Як вибрати спінінг на щуку

Як вибрати спінінг на щукуВибір снастей для хижака - відповідальний захід, що вимагає від рибалки певних знань і навичок. Правильно підібраний спінінг на щуку здатний стати ідеальним помічником, кращою снастю в екіпіровці рибалки.

Під час вибору вудилища враховують три важливих фактора: можливість для закидання приманок; придатність для проводки мормишок; вимоги якісної підсічки хижих сортів риби.

Розібратися в тому, який спінінг підходить на щуку допоможуть рекомендації від фахівців. Під час вибору слід враховувати не тільки конструкцію, але і матеріал використовується при виготовленні, а також довжину вудилища, наявність пропускних кілець і т.д.

Матеріал для спінінга


Наймайстерніший рибалка може розгубитися, зіткнувшись з різноманіттям вибору вудилищ. Вибираємо спінінг для лову щуки з урахуванням відповідності ціни і якості. При виготовленні виробів нижнього цінового діапазону використовується скловолокно, дорожчі моделі зроблені з карбону і кевлара. У порівнянні зі скловолоконними аналогами карбонові вудилища мають меншу масу і високий поріг чутливості. Хороші результати також покаже спінінг на щуку, виготовлений з унікального поєднання карбону і «віскерза». Результатом такого тандему є матеріал з високими експлуатаційними характеристиками

Принади на щуку


Вибір снасті повинен грунтуватися на передбачуваних умовах і способи лову. Крім вудилища, професіоналу також будуть потрібні штучні приманки, різноманітність яких вражає. Вага приманки на хижака не залежить від ладу спінінга. При їх виборі більшість виробників рекомендують дотримуватися наступної кваліфікації:

  • I клас від 2 до 10 гр .;
  • II клас від 10 до 20 гр .;
  • III клас від 20 до 30 гр .;
  • IV клас від 30 до 40 грам.

Характеристики ладу


Ловля хижих сортів риби на спінінг - особливий вид вудіння, якому віддають перевагу не тільки професіонали, а й початківці рибалки. Від правильності вибору снасті залежить зручність рибалки і якість улову. Для водіння щуки на вузьких ділянках акваторії або з човна рекомендовані спінінги з коротким вудилищем. На відкритих водних просторах - найдовші.

Результативна полювання на щуку передбачає виконання проводок і закидання приманки. В даному моменті слід приділити увагу правильному підбору ладу вудилища. Залежно від ладу, спінінги умовно можна розділити:

  • на дуже швидкий,
  • просто швидкий,
  • середній
  • повільний лад.

Спінінги для літньої риболовлі повільного ладу мають здатність гнутися по всій довжині. Дані вироби підходять для закидів на великі дистанції, для лову великих екземплярів зубастих хижачок. Відмітна особливість середнього ладу полягає в їх міцності, пружності і процесі роботи: вудилище згинається тільки наполовину. Така снасть дозволить однаково добре виконати жорсткі підсічки і точні кидки.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 1674 times
Top