Зимова риболовля на щукуНастання холодів, дуже очікуваний час у любителів зимової риболовлі. Особливо виділяється рибалка на щуку зимою. Що б отримати очікуваний улов, і задоволення від процесу необхідно враховувати деякі правила.

Рибалка на щуку зимою має ряд переваг над своїм літнім аналогом. Серед них - більш великий улов, це пов'язано саме з тим, що в даний період часу риба збивається в дуже щільні зграї, і правильно виявивши їх, можна неабияк збагатиться. Необхідно враховувати той факт, що взимку риба не пересувається по всій площі водойми, навпаки, вона ховається в глибоких плесах і ямах. 

Серед всіх рекомендацій з ловлі зимової щуки, з легкістю можна визначити кілька правил. Їх пряме дотримання дуже допоможе новачкам впоратися першим досвідом зимової риболовлі, а професійним рибалкам нагадає основні базові позиції лову щуки зимой в період холодів і морозів.

 

Зимова ловля щуки, основні правила і позиції:

 1. Почати ловлю риби необхідно з періоду осіннього жора.
 2. Щука зимой спливає вгору водойми, з першим прояв льоду. З першого погляду, рибалці здається, що риба спить
 3. Риба дуже швидко звикає до льоду і знову опускається на улюблене дно.
 4. Взимку для лову щуки, перевагу варто віддавати тихим, і спокійні водоймам.
 5. Зимові відлиги - ось Ваш істинний помічник в питаннях зимової ловлі щуки.
 6. Не пропустіть період останнього льоду, він дуже багатий уловом.
 7. Найкраще щука клює у вечірній і ранковий час.
 8. Зимової ночі, для лову щуки найчастіше використовують жерлиці.
 9. Зверніть увагу, що щука риба не маленьких розмірів і тому лунка повинна мати великий діаметр.
 10. Не забудьте захопити з собою льодоруб, діаметром 150 мм і більше, а так само багорик.
 11. Вудилища повинні бути великими - понад 30 сантиметрів.
 12. Лісочка для зимової риболовлі на щуку повинна бити від 0,26. Перевагу віддайте моноліске. Не використовуйте плетінки, вони не надійні.
 13. Для зимової снасті обов'язкова наявність оснастки повідця, з довжиною до 30 см.
 14. Ставте трійник на приманку, знизите ймовірність сходження щуки з гачка.
 15. У погоду сонячну використовуйте переливаються, ярке блешня, в пасмурную- тьмяні й темні.
 16. Мінімальна відстань між лунками - 6 метрів.

Не маловажним аспектом в зимовій риболовлі на щуку є підгодовування. Досвідчені рибалки використовують звичайні панірувальні сухарі. На них одягають дрібні рибки (в'юни, красноперки, уклейки, піскарі) на яких зазвичай, і полювати щука. Їх насаджують щадним способом вже у воді. Якщо такого живця у вас немає, поїсть пошукати в околицях під камінням жаб. Вони так само ідеально підійдуть для зимової риболовлі на щуку зимой. Гарантовано успішним уловом характеризируется використання жерлиц. Балансири, вертикальна блешня, велика блешня, твістер, жиг-головка з віброхвостом - ось самий мінімальний список приманок, які стали поширюватися в наш час з величезною швидкістю.

Активність щучого клювання взимку, набагато нижче, ніж влітку. Клювання цієї хижачки порівнюється з різким і дуже сильним ударом. Іноді він може нагадувати наростаючу підтяжку приманки. Травянка - дрібна щука зимой, захоплює живця і тягне його до берега, великим же видам достатньо одного різкого руху зябрами, для того щоб спокійно тягнуть приманку на дно. У таких випадках рибу підсікають дуже м'яко, але тим не менш сильно, для того що б зменшити невиправдану навантаження на волосінь.

Візьміть на озброєнні основні описані рекомендації про зимову рибалку на щуку, і Ви з легкість зможете порадувати своїх домашніх вишуканими трофеями. Купити обладнання для зимової рибалки.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 666 times
Top