Лин на поплавокПіймати хорошого екземпляра лина - велика радість для рибалки. Цей представник сімейства коропових досягає ваги до 7 кг, і довжини в 70 см. Процес лову не такий простий, риба дуже обережна і прекрасно бачить все, що відбувається на поверхні, до того ж її не так легко знайти. Точне місце її проживання вам підкажуть лише бувалі рибалки, які добре знають водойму. Ми ж лише можемо порадити, які місця вона відвідує найчастіше.

Де шукати лина


Лин влітку вельми малорухомий і веде частіше осілий спосіб життя. Найлегше його знайти на озерах, особливо невеликих. На річках ця риба в основному тримається мулистого дна, з якого збирає мотиля або водних черв'яків. Також часто її можна зустріти на затонах. Нерест у неї настає, як тільки вода прогріється до +20, і проходить близько 3-4 днів, після чого настає спад клювання, який повною мірою відновиться через ще тиждень.

Як ловити лина


Ловля проходить як з берега, так і з човна, а приманка закидається за кордон водної рослинності. В обох випадках дуже важливо, щоб риба вас не помітила, так що не варто підпливати до місця закидання менш ніж на 6-7 метрів. Найбільша активність клювання наголошується в похмурі дні, або в невеликий дощ, у цьому випадку ловити лина можна протягом усього світлового дня. У спекотну погоду, краще клювання припадає на 8 годин ранку, коли вода починає прогріватися.

 

Снасті для ловлі лина


Найпопулярніша снасть для лову лина - проста поплавочная вудка. Для більш зручного закидання за водну рослинність, довжина вудилища повинна становити не менше 6 метрів. В якості основної волосіні краще взяти шнур, і бажано пофарбований у колір води. До нього кріпляться кілька повідків, діаметром 0.25 мм, до яких, у свою чергу прив'язують гачки №5-8. Чутливий поплавок встановлюється на рівні дна водойми, щоб приманка ледь торкалася дна.

Прикормка - важлива складова при риболовлі на лина. На озерах вона просто незамінна і приносить чудовий ефект. В її якості, найкраще підійде сир з невеликим додаванням рубаного або давленого мотиля. Багато закидати не варто, в цей час у линів багато природної їжі, риба швидко насититися і не стане реагувати на приманку. На гачок зазвичай чіпляють м'ясо рака або опариша.

Поплавок при клюванні ходитиме з боку в бік, лин буде обережно й нерішуче брати приманку. Підсікати потрібно лише коли поплавок повністю піде під воду, притому різко. У лина досить товсті губи, якщо баритися, він просто може виплюнути приманку і піти. Як підсумок, виловити цю рибу не так вже й складно, знаючи її розташування, ловимо на поплавок, прикормлюємо сиром, на гачок вішаємо м'ясо рака.  На що ловити лина. Бажаємо приємно провести час на риболовлі.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 255 times

 

Контакты

Email: info@fishergo.com.ua

Телефон: (093) 90-83-977

Top